Дата: від до Скинути

РЕЗУЛЬТАТИ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ РІШЕННЯ СТАВИЩЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ПРО РЕОРГАНІЗАЦІЮ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ СТАВИЩЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЛЯХОМ ПЕРЕТВОРЕННЯ"

23 липня 2022 року відбулися громадські слухання щодо обговорення проєкту рішення Ставищенської селищної ради «Про реорганізацію закладів освіти Ставищенської селищної ради шляхом перетворення». Участь в громадських слуханнях взяли 169 осіб, з них наділених правом голосу 167 учасників.  Затвердивши головуючого, секретаря та членів лічильної комісії, розпочали громадські слухання.

14:37 27.07.2022

Доходи для подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що податковим обов’язком визнається обов’язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені ПКУ (п. 36.1 ст. 36 ПКУ).

09:24 26.07.2022

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

23 липня 2022 року у приміщенні Ставищенського будинку культури відбулися громадські слухання щодо обговорення проєкту рішення Ставищенської селищної ради «Про реорганізацію закладів освіти Ставищенської селищної ради шляхом перетворення». Про результати громадських слухань буде повідомлено протягом трьох робочих днів.

15:12 23.07.2022

Про порядок продовження строку дії закордонного паспорту

У зв'язку з військовою агресією російської федерації та введенням воєнного стану на усій території України, 28 лютого 2022 року Кабінет Міністрів України затвердив (постанову №170) «Деякі питання внесення інформації до паспорта громадянина України для виїзду за кордон», якою затверджено Тимчасовий порядок внесення інформації до паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Цей порядок визначив процедуру внесення інформації про продовження стоку дії закордонного паспорта. Постанова набрала чинності з 1 березня 2022 р. та діятиме протягом одного року з дня припинення або скасування воєнного стану.

11:56 15.07.2022

Щодо добровільної легалізації своїх статків

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що до 01 вересня поточного року є унікальна можливість подати одноразову добровільну декларацію зі зазначенням активів, що належать громадянам України, і з яких не були сплачені податки і збори до 1 січня 2021 року. При цьому у добровільній декларації не потрібно буде вказувати інформацію про джерела походження задекларованих активів.

11:53 15.07.2022