A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ставищенська селищна територіальна громада
Білоцерківський район, Київська область

Депутати VIII скликання, список населених пунктів за якими закріплено депутатів

Прізвище,  ім’я,по батькові депутата

Номер територіального виборчого округу, в якому обрано депутата або позначення єдиного багатомандатного виборчого округу (ЄБВО)

Назва місцевої партії, від якої обрано

1

Бабушкін Павло Ігорович

1

Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»

2

Берідзе Ека Емзарівна

3

Київська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

3

Берідзе Олена Олексіївна

ЄБВО

Київська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

4

Волошкевич Віталій Андрійович

ЄБВО

Київська обласна організація Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи)  Віталія Кличка»

5

Гарликівський Віктор Іванович

2

Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»

6

Гринюк Володимир Васильович

ЄБВО

Київська обласна організація Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи)                 Віталія Кличка»

7

Борщ Раїса Григорівна

1

Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»

8

Деркач Юрій Олексійович

ЄБВО

Київська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

9

Дерманець Анатолій Федорович

ЄБВО

Київська обласна організація Політичної партії «НАШ КРАЙ»

10

Стеценко Олександр Степанович

ЄБВО

Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»

11

Звіряка Дмитро Петрович

ЄБВО

Київська обласна організація Політичної партії «НАШ КРАЙ»

12

Животівська Лідія Іванівна

2

Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»

13

Книшовський Сергій Віталійович

2

Київська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

14

Коновалюк Інна Степанівна

ЄБВО

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ    «ЗА МАЙБУТНЄ»

15

Котик Олександр Володимирович

ЄБВО

Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»

16

Лимар Дмитро Павлович

ЄБВО

Київська  Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ   «СЛУГА НАРОДУ»

17

Лук’янець Наталія Ігорівна

ЄБВО

Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»

18

Марущак Олег Вікторович

3

Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»

19

Пацеля Василь Прохорович

3

Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»

20

Пацеля Олександр Васильович

ЄБВО

Київська обласна організація Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи)                 Віталія Кличка»

21

Поночовна Людмила Володимирівна

ЄБВО

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ    «ЗА МАЙБУТНЄ»

22

Тертичний Олександр Вікторович

ЄБВО

Київська обласна організація Політичної партії «НАШ КРАЙ»

23

Ткач Борис Григорович

ЄБВО

Київська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

24

Ференець Сергій Борисович

ЄБВО

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ    «ЗА МАЙБУТНЄ»

25

Шалієвська Тетяна Сергіївна

ЄБВО

Київська  Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ   «СЛУГА НАРОДУ»

26

Юхименко Ігор Миколайович

ЄБВО

Київська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Список населених пунктів за якими закріплено депутатів Ставищенської селищної ради 8 скликання

 

ПІБ

Населений пункт

1

Бабушкін Павло Ігорович, тво № 1

с.Сніжки

 

2

Берідзе Ека Емзарівна, тво №3

с.Попружна

 

3

 

Берідзе Олена Олексіївна, ЄБВО

с.Гейсиха, Ставище вулиці: Івана Богуна (колишня Калініна),Франка, Матросова, Куницького,Ювілейна,Калинова (колишній провулок Калініна), Жовтнева, Спортивна,  Вишнева, Затишна (колишній провулок Комсомольський), Генерала Кравченка, НагаївськогоГеоргія(колишня Комсомольська), Прорізна, Пушкіна,

провулки: Вишневий (колишній Кірова), Матросова.

 

4

Борщ Раїса Григорівна, тво №1

с.Розумниця

5

Волошкевич Віталій Андрійович, ЄБВО

 с.Юрківка

6

Гарликівський Віктор Іванович, тво №2

с.Винарівка, Василиха,Торчиця

7

Гринюк Володимир Васильович, ЄБВО

с.Кривець

8

Деркач Юрій Олексійович, ЄБВО

с.Іванівка,с. Богатирка

9

Дерманець Анатолій Федорович, ЄБВО

с.Антонівка Ставище вулиці:

Польова з № 1 по № 45,Хліборобська, Набережна, Ладика Олександра, Нагірна, Б.Хмельницького, Виноградна,Кооперативна,Миру, Любомирська,Володимирська,Антонівська, Березняківська, Молодіжна, Таращанська, Покровська (колишня Щорса), Ватутіна, Горіхова (колишня Фрунзе), Яблунева, Маслозаводська, Кущова, Зелена, Степова (колишня Кузнечна), Піщана, Хутірська, Покровська, Гаврилова, Симоненка Василя (колишня Чапаєва);

провулки: Хутірський; Симоненка Василя (колишній провулок Чапаєва).

 

10

Звіряка Дмитро Петрович, ЄБВО

Ставище вулиці:

Річна, Лугова, Лесі Українки, Весняна (колишня 40-річчя Перемоги), Партизанська, Солов’їна (колишня Орджонікідзе), Берегова (колишня Косіора і провулок Косіора), Козацька (колишня Якіра), Зарічна (колишня Польова на «бакунах») Садова (колишні провулки Паланського і Садовий), Шевченка, Паланського;

провулки: Козацький (колишній Якіра), Зарічний (колишній Польовий); Заводський.

 

11

Животівська Лідія Іванівна, тво №2

с.Розкішна

12

Книшовський Сергій Віталійович, тво №2

с. Гостра Могила, с. Любча

13

Коновалюк Інна Степанівна, ЄБВО

с. Стрижавка, с.Сухий Яр ,

 с. Червоне

14

Котик Олександр Володимирович, ЄБВО

с.Розкішна

15

Лимар Дмитро Павлович, ЄБВО

с.Полковниче

 

16

Лук’янець Наталія Ігорівна, ЄБВО

 Ставище вулиця:

Водопійна, Ярослава Мудрого (колишня Котовського), Старикова, Петра Шила, Ярова, Санаторна Тракторна, Лісова, Енергетична, Київська, Межигірська, Сагайдачного, Промислова (колишній провулок 1 –й Радянський);

 провулки: Лісовий, Межигірський.

 

17

Марущак Олег Вікторович, тво №3

с.Брилівка, с. Журавлиха

18

Поночовна Людмила Володимирівна,ЄБВО

с.Красилівка, с. Станіславчик

19

Пацеля Василь Прохорович, тво №3

с.Розкішна

20

Пацеля Олександр Васильович, ЄБВО

с.Розкішна

21

Стеценко Олександр Степанович, ЄБВО

с.Бесідка

22

Тертичний Олександр Вікторович, ЄБВО

с.Ясенівка

23

Ткач Борис Григорович, ЄБВО

с.Іванівка,с. Богатирка

24

Ференець Сергій Борисович, ЄБВО

с.Розкішна

25

Шалієвська Тетяна Сергіївна, ЄБВО

с.Бесідка

 

26

 

Юхименко Ігор Миколайович, ЄБВО

Ставище вулиці:

Цимбала Сергія, Незалежності (колишня Леніна), Сумська(колишня Піонерська), Першотравнева, Перехідна, Поштова,ачна, Сонячна (колишня Боженка), Базарна, Одеська(колишняПархоменка), Перемоги,Підвальна,ЗахисниківУкраїни (колишній провулокЛеніна),Гоголя,Паркова(

колишняЧервоноармійська);

провулки:1-й та 2-й Першотравневий, Поштовий; Парковий (колишній Червоноармійський).

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь