ФОРМУВАЛЬНЕ ОЦІНЮВАННЯ В КОНТЕКСТІ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ

27 березня 2024 року вчителі мистецькоі освітньої галузі долучилися до вебінару "Форми та методи формувального оцінювання в Новій українській школі". Під час вебінару Ковальова Світлана Василівна, доцент кафедри, кандидат педагогічних наук Київського обласного інституту післядипломної освіти, ознайомила вчителів мистецтва з такими темами: «Оцінювання результатів навчальних досягнень учнів на уроках мистецької освітньої галузі в контексті Нового Державного стандарту базової середньої освіти», «Особливості формувального оцінювання результатів навчальних досягнень учнів на уроках мистецтва в Новій українській школі».

12:06 28.03.2024

ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

27 березня 2024 року на платформі Zoom відбулось засідання професійної спільноти вчителів іноземних мов закладів загальної середньої освіти Ставищенської селищної територіальної громади. Під час онлайн-зустрічі вчителька англійської мови Бесідського ЗЗСО-ЗДО Кандур Тетяна Миколаївна ознайомила колег з можливостями освітньої платформи «На урок» для створення та використання онлайн -тестів на уроках англійської мови.

11:54 28.03.2024

ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ ГЕОГРАФІЇ

26 березня 2024 року на платформі для відеоконференцій ZOOM відбулося чергове засідання вчителів географії закладів загальної середньої освіти Ставищенської ТГ. Учителька географії Кривецького ЗЗСО І-ІІ ступенів Гневуш Світлана Олександрівна поділилася досвідом роботи з теми «Формування ключових і предметних компетентностей на уроках природничої галузі у 5-6 класах НУШ».

12:28 27.03.2024

ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

23 лютого 2024 року на базі Ставищенського закладу дошкільної освіти "Сонечко" відбулося очне засідання професійної спільноти педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Ставищенської СТГ.

14:57 23.02.2024

ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

22 лютого 2024 року в режимі онлайн відбулося засідання професійної спільноти вчителів зарубіжної літератури. Педагоги закладів загальної середньої освіти Ставищенської СТГ долучилися до обговорення вибору підручників для 7 класу НУШ.

14:47 23.02.2024

ВЕБІНАР ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

22 лютого 2024 року на платформі Zoom учасники професійної спільноти вчителів іноземних мов Ставищенської селищної територіальної громади взяли участь у вебінарі видавництва «Лінгвіст» з теми «Making students speak English during the lesson – to be or not to be? ».

09:55 23.02.2024

STEM, STEAM, STREAM - НОВІ ТРЕНДИ ОСВІТИ

21 лютого 2024 року в застосунку Meet у форматі відеоконференції відбулося чергове засідання професійної спільноти вчителів інформатичної освітньої галузі закладів освіти Ставищенської селищної територіальної громади.

14:41 22.02.2024

ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ ГЕОГРАФІЇ

20 лютого 2024 року на платформі для відеоконференцій ZOOM відбулося засідання професійної спільноти  вчителів географії закладів загальної середньої освіти Ставищенської СТГ. Мета зібрання – остаточний вибір підручників для учнів 7 класу НУШ.

19:02 20.02.2024

ПОЧАТКОВА ОСВІТА ЯК СТАРТ ЖИТТЄВОГО УСПІХУ

15 лютого 2024 року Ставищенським центром професійного розвитку педагогічних працівників спільно з Інститутом педагогіки НАПН України й освітнього центру «Світ чекає крилатих» проведено онлайн-івент з теми «Початкова освіта як старт життєвого успіху» для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти громади.

17:34 15.02.2024

УРОК - ТВОРЧА ЛАБОРАТОРІЯ ВЧИТЕЛЯ

14 лютого 2024 року учасники професійної спільноти вчителів технологій та трудового навчання закладів освіти  Ставищенської СТГ провели засідання спільно з методичною службою видавництва «Ранок».

10:41 15.02.2024