Джужик

Громадянин України.

Одружений, маю доньку.

Освіта

1989 року закінчив Ржищівський будівельний технікум за спеціальністю «Промислове сільськогосподарське будівництво», кваліфікація – технік – будівельник.

1997 року закінчив навчання в Київському національному аграрному університеті за спеціальністю «Облік і аудит в галузі АПК», кваліфікація – економіст-бухгалтер.

Трудова діяльність

З 2005 – 2010 р.- комерційний директор ПП «Фірма Хілд».

2010 – 2011 р. – комерційний директор ТОВ «Светкомплект  Україна».

2012 – 2015 р. – директор ТОВ «Арт – Хілд»

2014 -2015 р. – комерційний директор ТОВ «Світлотехпостач».

2015 – 2020 р. – комерційний директор ТОВ «Верометал Україна».

До листопада 2020 року був керівником громадської організації футбольного клубу «Любомир» та першим заступником голови Київської обласної федерації футболу. 25 жовтня 2020 року на перших місцевих виборах обраний Ставищенським селищним головою.

Нечаєнко
Ірина Вікторівна

перший заступник селищного голови

народилася 10 жовтня 1983 року у смт Драбів  Драбівського району Черкаської області. Громадянка України.

Освіта

У 2000 році закінчила із золотою медаллю Драбівську ЗОШ I-III ступенів ім.С.В.Васильченка. З 2000 – 2005 р навчалась в  Черкаському національному університеті ім.Б.Хмельницького на історико - філософському факультеті, здобула кваліфікацію історика, викладача історії. У 2010 році закінчила Київський міжгалузевий інститут управління на юридичному факультеті та здобула кваліфікацію юриста.

Трудова діяльність

З 2005-2009 р. працювала юристом- консультантом у Громадських організаціях «Реальні справи» та «прозоре суспільство» в м.Бровари Київської області.

З 2013-2015 р. – помічник-консультант народного депутата у ВРУ.

З 2016-2019 р. – помічник депутата Київської обласної ради та помічник народного депутата України на громадських засадах.

З 2017- листопад 2020 року – працювала юристом на підприємстві.

26 листопада 2020 року рішенням Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області VIII скликання затверджена на посаду першого заступника селищного голови.

Борщ
Раїса Григорівна

Секретар селищної ради

народилася 14 січня 1965 року

в с.Розумниця

Ставищенського району

Київської області.

Громадянка України

Освіта

1982 року закінчила із золотою медаллю  середню ЗОШ в с.Розкішна Ставищенського району Київської області. Того ж року вступила до Київського державного педагогічного інституту ім..М.Горького, де отримала кваліфікацію вчителя української мови та літератури.

Трудова діяльність

Закінчила вищеназваний вуз 1986 року з червоним дипломом та була призначена на посаду вчителя української мови та літератури Ставищенської середньої школи №1, а  2000 року – на посаду заступника директора цього ж закладу освіти з науково – методичної роботи.

У 2006 – 2010 р. – депутат Ставищенської районної ради V скликання, виконувала обов’язки секретаря постійної комісії ради з питань освіти.

2014 -  листопад 2020 р. працювала на посаді директора Ставищенського середнього навчально-виховного комплексу «ЗОШ I-III ступенів – педагогічний ліцей» №1.

25 жовтня 2020 року  – депутат Ставищенської селищної ради Білоцерківського району  Київської області.

26 листопада 2020 року – секретар Ставищенської селищної ради Білоцерківського району  Київської області.