Графік роботи
Графік роботи
спеціалістів поліклінічного відділення
на 2023 рік
№ п.п. |
№ кабінету |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Спеціальність |
Графік роботи |
1 |
103 |
Очківський Ігор Михайлович
Винар Лідія Іванівна |
Лікар-травматолог-ортопед
с/м травматичного кабінету |
Пн.-пт 800 – 1542
Пн.-пт 830 – 1612 |
2 |
104 |
Чванова Марія Миколаївна |
Медичний реєстратор |
Пн.-пт 900 - 1251
|
3
|
105 реєстратура |
Бондарець Оксана Іванівна
Данилюк Світлана Павлівна |
с/м
с/м |
Пн.-пт 900 – 1642
Пн.-пт 800 – 1542 |
4 |
107 |
Косаренко Володимир Петрович
Гайсенюк Федір Зіновійович
Погоріла Тамара Іванівна |
Лікар-уролог
Лікр-уролог
с/м урологічного кабінету |
Пн.-пт 800 – 1150
Пн,Ср,Чт 1500 – 1642
Пн.-пт 800 – 1542 |
5 |
108 |
|
Флюорографічний кабінет |
Пн.-пт 800 – 1400 |
6 |
113 |
Малиш Тетяна Василівна
Усенко Наталія Олександрівна
|
Лікар -ендокринолог
с/м ендокринологічного кабінету |
Пн.-пт 900 – 1642
Пн.-пт 900 – 1642 |
7 |
115 |
Загорія Оксана Андріївна |
с/м старша |
Пн.-пт 800 – 1542 |
8 |
116 |
Макаренко Інна Ігорівна
Дричак Алла Василівна |
Лікар-невропатолог
с/м неврологічного кабінету |
Пн.-пт 900 – 1642
Пн.-пт 900 – 1642 |
9 |
201 |
Загоруйко Ганна Миколаївна
Покотило Людмила Ігнатівна |
Лікар-терапевт
с/м терапевтичного кабінету |
Пн.-пт 900 – 1642
Пн.-пт 900 – 1642 |
10 |
201 |
Щербина Лариса Михайлівна
Тимченко Оксана Володимирівна |
Лікар-акушер-гінеколог
акушерка |
Пн.-пт 800 – 1542
Пн.-пт 800 – 1542 |
11 |
202 |
Підвальна Олександра Йосипівна
Тарасюк Аліна Михайлівна |
Лікар-функціональної діагностики
с/м кабінету функціональної діагностики |
Пн.-пт 800 – 1542
Пн.-пт 900 – 1642 |
12 |
205 |
|
клінічна лабораторія |
Пн.-пт 800 – 1512 |
13 |
206 |
Семененко Лілія Анатоліївна
Сікорська Світлана Андріївна |
Лікар-стоматолог дитячий
с/м стоматологічного кабінету |
Пн.-пт 900 – 1536
Пн.-пт 800 – 1612 |
14 |
301 |
Білан Лідія Анатоліївна |
с/м процедурного кабінету |
Пн.-пт
800 – 1542 |
15 |
306 |
Паламарчук Людмила Анатоліївна
Бурковська Катерина Анатоліївна |
Лікар-нарколог
с/м наркологічного кабінету |
Пн.-пт 900 – 1612
Пн.-пт 900 – 1612 |
16 |
308 |
Ткаченко Роман Вікторович
Замша Оксана Юріївна |
Лікар-хірург
с/м хірургічного кабінету |
Пн.-пт 900 – 1300
Пн.-пт 830 – 1612 |
17 |
311 |
Кравченко Катерина Миколаївна
Розуменко Наталія Василівна |
Лікар-офтальмолог
с/м офтальмологічного кабінету |
Пн.-пт 900 – 1642
Пн.-пт 900 – 1642 |
18 |
312 |
Троцінська Тетяна Яківна
Тарасюк Валентина Василівна |
Лікар-дерматовенеролог
с/м дерматологічного кабінету |
Пн.-пт 900 – 1642
Пн.-пт 900 – 1642 |
19 |
313 |
Левченко Ганна Назарівна |
с/м онкологічного кабінету |
Пн.-пт 900 – 1642 |
20 |
314 |
Ткаченко Олег Миколайович
Святина Ольга Юріївна |
Лікар-психіатр
с/м психіатричного кабінету |
Щосереди Пн.-пт 900 – 1300 Пн.-пт 800 – 1512 |
21 |
315 |
Макаревська Марія Миколаївна
Христевич Наталія Вікторівна |
Лікар-отоларинголог
с/м отоларингічного кабінету |
Пн.-пт 900 – 1642
Пн.-пт 845 – 1627 |
22 |
317 |
Пільгуй Віктор Євгенович
Михайлівська Ольга Юріївна |
Лікар-стоматолог-хірург
с/м стоматологічного кабінету |
Пн.-пт 900 – 1536
Пн.-пт 830 – 1612 |
23 |
Інфекційний кабінет (знаходиться в хірургічному відділенні) |
Бойко Оксана Миколаївна
Зайчук Ярослава Григорівна |
Лікар-інфекціоніст
с/м інфекційного кабінету |
Пн.-пт 800 – 1512
Пн.-пт 800 – 1512 |