Напередодні відзначення Дня пам’яті та примирення і Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, комунальниками проведено роботи з прибирання та приведення до належного стану пам’ятних місць на всій території Ставищенської громади.
Наразі робота працівників комунальної служби спрямована на покращення грунтових доріг селища, вкладанням білощебеневого покриття на проблемних вулицях селища. Розпочато роботу на вулиці Зарічна (Бакуни).