A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ставищенська селищна територіальна громада
Білоцерківський район, Київська область

Комісії Виконкому

Постійно діюча  комісія виконавчого комітету Ставищенської селищної ради з питань благоустрою та санітарного стану  території Ставищенської громади
Голова комісії Заступник селищного голови
Секретар Король Ірина  Вікторівна - інспектор з благоустрою ЖКП
Член комісії Якубівський Сергій Миколайович - завідувач сектору містобудування і архітектури селищної ради
Член комісії Плясецька Олена Олександрівна - спеціаліст відділу земельних відносин селищної ради
Член комісії Цимбалюк Артур Юрійович - юрист юридичного відділу селищної ради
Член комісії

Тишкевич Олег Михайлович - головний спеціаліст з безпечності харчових продуктів територіального управління Держпродспоживслужби

Член комісії Шевчук Едуард  Юрійович - старший лейтенант поліції ВП №5
Член комісії Староста села Ставищенської територіальної громади
   
Постійно діюча комісія виконавчого комітету Ставищенської селищної ради з розгляду земельних спорів
Голова комісії Нечаєнко Ірина Вікторівна - 1-й заступник селищного голови
Заступник голови комісії Якубівський Сергій Миколайович - завідувач сектору містобудування і архітектури селищної ради
Секретар Злиденний Сергій Степанович - головний спеціаліст відділу земельних відносин селищної ради
Член комісії Рохманюк Олексій Васильович – інженер-землевпорядник, ПП
Член комісії Бойко Людмила Петрівна – реєстратор ГУ Держгеокадастру в Київській області
Член комісії Цимбалюк Артур Юрійович - юрист юридичного відділу селищної ради
Член комісії Староста села Ставищенської тергромади
   
Постійно діюча  комісія виконавчого комітету Ставищенської селищної ради для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення
Голова комісії Заступник селищного голови
Секретар Берідзе Олена Олексіївна - депутат Ставищенської селищної ради
Член комісії Надобенко Галина Володимирівна - головний спеціаліст відділу фінансово-го сподарської діяльності та бухгалтерського обліку і звітності селищної ради
Член комісії Пусяк Андрій Олександрович - заступник начальника Ставищенського ЖКП
Член комісії Мащенко Сергій Миколайович - провідний інженер південного регіону ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі»
Член комісії Тишкевич Олег Михайлович - головний спеціаліст з безпечності харчових продуктів територіального управління Держпродспоживслужби
Член комісії Якубівський Сергій Миколайович - завідувач сектору містобудування і архітектури селищної ради
Член комісії Куліджанов Віталій Валерійович - відділ ЖКГ, комунального майна, НС та цивільного захисту селищної ради
Член комісії Голік Володимир Вікторович - представник організації, яка надає послуги з  постачання з розподілу природного газу 
Член комісії Ляпун Максим Русланович - провідний фахівець Ставищенського РС ГУ ДСНС України в Київській області
   
Комісія з питань захисту прав дитини  виконавчого комітету Ставищенської селищної ради
Голова комісії Джужик Леонід Петрович - Ставищенський селищний голова
Заступник голови комісії Нечаєнко Ірина Вікторівна - 1-й заступник селищного голови
Секретар комісії Даценко Віталій Миколайович - начальник служби у справах дітей та сім’ї селищної ради
Член комісії Даценко Олександр Іванович - начальник відділу соціального захисту та соціального забезпечення  населення СР
Член комісії Осадчий Іван Григорович - начальник відділу освіти селищної ради
Член комісії Майстренко Галина Петрівна - начальник Ставищенського відділу ДРАЦС 
Член комісії Король Віталій Володимирович - начальник відділення поліції №5
Член комісії Василенко-Мейта Юлія Вікторівна - начальник юридичного відділу селищної ради
Член комісії Лук'янець Наталія Ігорівна - начальник відділу культури, молоді і спорту селищної ради
Член комісії Гогунець Валентина Миколаївна - директор КНП "Ставищенський центр ПМСД"
Член комісії Шалієвська Тетяна Сергіївна - депутат селищної ради
   
Комісія з розгляду питань щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»
Голова комісії Нечаєнко Ірина Вікторівна - 1-й заступник селищного голови
Заступник голови комісії Даценко Віталій Миколайович - начальник служби у справах дітей та сім’ї селищної ради
Секретар комісії Малій Тетяна Петрівна - спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї селищної ради
Член комісії Майстренко Галина Петрівна - начальник Ставищенського відділу ДРАЦС 
Член комісії Василенко-Мейта Юлія Вікторівна - начальник юридичного відділу селищної ради
Член комісії Лук'янець Наталія Ігорівна - начальник відділу культури, молоді і спорту селищної ради
Член комісії Ференець Сергій Борисович - депутат Ставищенської селищної ради
   
Комісія з питань надання матеріальної допомоги 
окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету при виконавчому комітеті Ставищенської селищної ради
Голова комісії  Нечаєнко Ірина Вікторівна - 1-й заступник селищного голови
Заступник голови комісії Даценко Олександр Іванович - начальник відділу соціального захисту та соціального забезпечення  населення селищної ради
Секретар комісії Мороз Олена Петрівна - головний спеціаліст відділу соціального захисту та соціального забезпечення  населення селищної ради
Член комісії Даценко Віталій Миколайович - начальник служби у справах дітей та сім’ї селищної ради
Член комісії Гогунець Валентина Миколаївна - директор КНП "Ставищенський центр ПМСД"
Член комісії Бандура Людмила Миколаївна - начальник фінансового відділу селищної ради
Член комісії Василенко-Мейта Юлія Вікторівна - начальник юридичного відділу селищної ради
Член комісії Даценко Іван Іванович - голова Ставищенської селищної організації ветеранів України
Член комісії Поночовна Людмила Володимирівна - голова громадської організації учасників АТО 
   
Комісія при виконавчому комітеті Ставищенської селищної ради з  використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, особам з їх числа
Голова комісії Нечаєнко Ірина Вікторівна - 1-й заступник селищного голови
Заступник голови комісії Даценко Віталій Миколайович - начальник служби у справах дітей та сім’ї селищної ради
Секретар комісії Даценко Олександр Іванович - начальник відділу соціального захисту та соціального забезпечення  населення селищної ради
Член комісії Осадчий Іван Григорович - начальник відділу освіти селищної ради
Член комісії Василенко-Мейта Юлія Вікторівна - начальник юридичного відділу селищної ради
Член комісії Лук'янець Наталія Ігорівна - начальник відділу культури, молоді і спорту селищної ради
Член комісії Бандура Людмила Миколаївна - начальник фінансового відділу селищної ради
Член комісії Якубівський Сергій Миколайович - завідувач сектору містобудування і архітектури селищної ради
   
Ставищенська територіальна комісія з питань
техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Голова комісії Джужик Леонід Петрович - Ставищенський селищний голова
1-й заступник голови комісії Нечаєнко Ірина Вікторівна - 1-й заступник селищного голови
Заступник голови комісії Куліджанов Віталій Валерійович - відділ ЖКГ, комунального майна, НС та цивільного захисту СР
Член комісії Воропай Юрій Олександрович - директор  КНП «Ставищенська лікарня»
Член комісії Гогунець Валентина Миколаївна - директор КНП "Ставищенський центр ПМСД"
Член комісії Омельчук Володимир Дмиторвич - начальник станційно-лінійної дільниці №4 комбінованого центру телекомунікацій Київської обласної філії ПАТ "Укртелеком"
Член комісії Швець Тарас Олександрович - лісничий Ставищенського лісництва ДП «Білоцерківське лісове господарство»
Член комісії Король Віталій Володимирович - начальник відділення № 5 Білоцерківського районного управління поліції ГУ НП в Київській області 
Член комісії Коберник Семен Петрович - начальник Ставищенського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області 
Член комісії Деревянко Аліна Олександрівна - інженер-гідротехнік регіонального офісу водних ресурсів річки Рось 
Член комісії Гогоша Павло Богданович - військовий комісар Ставищенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки
Член комісії Мащенко Сергій Миколайович - провідний інженер південного регіону ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі»
Член комісії Червінець Олександр Миколайович - директор Ставищенського районного мисливсько-рибальського господарства УТМР
Член комісії Битько Микола Петрович - інженер з експлуатаційної діяльності Таращанського відділення ПАТ «Київоблгаз»
Член комісії Даценко Олександр Іванович - начальник відділу соціального захисту та соціального забезпечення населення Ставищенської селищної ради
Член комісії Бандура Людмила Миколаївна - начальник фінансового відділу Ставищенської селищної ради
Член комісії Чайка Вікторія Віталіївна - завідувач сектору економіки, сільського господарства, торгівлі та інвестицій Ставищенської селищної ради
Член комісії Якубівський Сергій Миколайович - завідувач сектору містобудування та архітектури Ставищенської селищної ради
Член комісії Фещенко Олександр Миколайович - начальник Ставищенського РС ГУ  ДСНС України у Київській області 
   
Комісія з житлових питань при виконавчому комітеті Ставищенської селищної ради
Голова комісії Заступник селищного голови
Заступник голови комісії Василенко-Мейта Юлія Вікторівна - начальник юридичного відділу селищної ради
Секретар комісії Бандура Роман Вікторович - керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради
Член комісії Куліджанов Віталій Валерійович - відділ ЖКГ, комунального майна, НС та цивільного захисту селищної ради
Член комісії Даценко Олександр Іванович - начальник відділу соціального захисту та соціального забезпечення  населення селищної ради
Член комісії Якубівський Сергій Миколайович - завідувач сектору містобудування та архітектури селищної ради
Член комісії Олефір Петро Петрович  - завідувач сектром державної реєстрації селищної ради
   
Комісія при виконавчому комітеті Ставищенської селищної ради з прийняття рішень про звільнення громадян від плати за обслуговування комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»
Голова комісії Нечаєнко Ірина Вікторівна - 1-й заступник селищного голови
Заступник голови комісії Даценко Олександр Іванович - начальник відділу соціального захисту та соціального забезпечення  населення селищної ради
Секретар комісії Писарчук Лариса Василівна - завідувач відділення соціальної допомоги на дому  КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»
Член комісії Погребешний Сергй Леонтійович - директор комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»
Член комісії Даценко Віталій Миколайович - начальник служби у справах дітей та сім’ї селищної ради
Член комісії Ківшар Оксана Василівна - головний спеціаліст юридичного відділу селищної ради
Член комісії Бандура Людмила Миколаївна - начальник фінансового відділу селищної ради
Член комісії Проценко Людмила Анатоліївна - завідувач відділенням стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання с.Красилівка

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь