ВІДКРИТТЯ МОДЕРНІЗОВАНОГО ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Дата: 23.02.2021 15:03

У Ставищенській ОТГ відкрили модернізований Центр надання адміністративних послуг.

Урочиста подія розпочалася із вітального слова очільника Ставищенської об’єднаної територіальної громади Леоніда Джужика. Селищний голова подякував усім, хто долучився до оновлення ЦНАПу, хто доклав чималих зусиль, щоб громадяни змогли отримувати якісні адмінпослуги у комфортних умовах, крім того створення модернізованого центру стане непоганим джерелом надходжень до бюджету.

Завітала на свято депутат Київської обласної ради Тетяна Даценко, яка побажала продуктивної роботи, значних здобутків на благо Ставищенської громади та презентувала подарунок – медичну аптечку, тонометр, пірометр.

«Оновлений ЦНАП – це надання більш, ніж 120 послуг фізичним та юридичним особам, тепер кожен мешканець громади зможе отримати необхідні послуги в одному приміщенні, а це зручно, швидко , якісно і доступно» - зазначила у своєму виступі директор ЦНАПу Тетяна Юхименко.

Адреса Центру надання адміністративних послуг не змінилась. Після тримісячної вимушеної паузи  ЦНАП відновлює свій звичний режим роботи  та чекає на відвідувачів.