ЩИРІ ВІТАННЯ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА ЛИНУЛИ НА АДРЕСУ МІСЦЕВИХ КОМУНАЛЬНИКІВ!!!

Дата: 19.03.2021 22:49

Урочистий захід напередодні професійного свята провели у місцевому будинку культури. Професійне свято – це час, коли підводяться певні підсумки і говорять про перспективу. Вітання комунальникам адресував Ставищенський селищний голова Леонід Джужик. Передусім, Леонід Петрович подякував винуватцям свята за щоденну працю, наголосивши на її важливості, та підкреслив, що цієї зими ЖКП пройшло серйозне випробування, яке, здолавши, забезпечили громаді нормальні умови життєдіяльності!

Фото без описуФото без опису

???????????? «День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення – це свято людей, від професіоналізму та відповідальності яких залежить благополуччя кожного будинку, кожної родини.

???????????? Завдяки старанням працівників ЖКП маємо в домівках тепло, воду, світло, порядок на вулицях. Щиро дякую за роботу та бажаю досягнення нових професійних висот, задля позитивних змін вигляду рідної громади » - зазначив у своїй вітальній промові начальник ЖКП Віктор Гарликівський. Цього дня кращим працівникам ЖКП вручили грамоти і подяки від керівництва громади та від депутата Київської обласної ради Тетяни Даценко. Калейдоскоп музичних виступів додавав гарного настрою присутнім в залі та створював святкому атмосферу.