ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ до Стратегії розвитку Ставищенської селищної територіальної громади на період до 2027 року

Дата: 26.03.2021 11:52

Ставищенська селищна  рада розробляє Стратегію розвитку Ставищенської селищної територіальної громади на період до 2027 року (далі - Стратегія).

У проєкті Стратегії враховані основні положення Стратегії сталого розвитку України до 2030 року, Державної стратегії регіонального розвитку на  2021-2027  роки, Стратегії розвитку Київської області на період до 2027 року, відповідні плани заходів з їх реалізації.

Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів.

Ідеї проєктів  буде розглянуто, проаналізовано та визначено пріоритетні.

За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проєктів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Ставищенської селищної територіальної громади, представників місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідеї проєктів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Проєктні ідеї обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1.  Бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.
  2. Термін реалізації проєкту – не пізніше 2027 року.
  3. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.
  4. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається
  5. Проєктна ідея стосується: транспортної інфраструктури, житлово-комунального господарства, освіти, охорони здоров’я, соціальної сфери, культури, фізичної культури та спорту, підтримки сім’ї, захисту дітей, реалізації молодіжної політики, економіки і підприємництва, сільського господарства, туризму, екології та безпеки життєдіяльності.
  6. Проєктна ідея має бути надіслана не пізніше 09.05.2021 р.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: economy_stav_gromada@ukr.net з поміткою «Проєкти до Стратегії».

ФОРМА ПРОПОЗИЦІЇ ІДЕЇ ПРОЄКТУ