АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

Дата: 26.03.2021 15:33

У всіх закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Ставищенської селищної територіальної громади завершується атестація педагогічних працівників комісіями І рівня. Згідно з чинним законодавством у період до 01 квітня 2021 року атестаційні комісії закладів освіти здійснюють комплексне оцінювання педагогічної діяльності, за якою педагогів атестують на підтвердження або присвоєння кваліфікаційних категорій «спеціаліст», «спеціаліст другої категорії», «спеціаліст першої категорії». Засідання атестаційних комісій проходять з дотриманням рекомендацій щодо мінімізації ризику поширення гострого респіраторного захворювання на COVID-19,  приймаються відповідні рішення та вже порушено клопотання перед атестаційною комісією відділу освіти про атестацію 76 педагогічних працівників на підтвердження або присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання. Засідання атестаційної комісії відділу освіти відбудеться 09 квітня 2021 року.