ЗАНЯТТЯ ОБЛАСНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ СТУДІЇ «ПРОФІЛАКТИКА ТА ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ В ШКІЛЬНОМУ КОЛЕКТИВІ»

Дата: 29.03.2021 13:40

29 березня 2021 року на платформі ZOOM відбулося друге заняття обласної педагогічної студії з теми «Профілактика та протидія булінгу в шкільному колективі» для практичних психологів, соціальних педагогів, заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти Київської області. Керівник педагогічної студії Марина Стрільник, практичний психолог Ставищенського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти – юридичний ліцей» № 2 ім. О.С. Паланського, та координатор Леся Шелест, методист відділу практичної психології і соціальної роботи КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», актуалізували проблематику й завдання, які постають перед учасниками освітнього процесу, з питань комплексного підходу щодо попередження та недопущення проявів булінгу в закладі освіти. Учасники заходу ознайомилися з дієвими методиками профілактики та попередження проявів булінгу (цькування) в освітньому просторі, отримали рекомендації щодо здійснення ефективної підтримки здобувачів освіти, їх батьків чи опікунів.