КОНКУРС ЮНИХ ВИКОНАВЦІВ «НОВЕ ПОКОЛІННЯ»

Дата: 30.03.2021 14:44

КОНКУРС ЮНИХ ВИКОНАВЦІВ «НОВЕ ПОКОЛІННЯ»

29 березня 2021 року Ставищенський комунальний заклад позашкільної освіти «КРОКУС» організував дитяче вокальне шоу «Нове покоління», у якому взяли участь учні закладів загальної середньої освіти Ставищенської громади. Метою заходу, що проходив за напрямом діяльності «Світ захоплень» РАДОС «Крона», було виявлення та підтримка юних талантів, їх обдарувань, популяризації сучасної дитячої пісні, сприяння розвитку творчих здібностей юних виконавців. На розгляд журі учасники конкурсу надали відеозаписи виконання пісні українською та англійською мовами й отримали оцінки за виконавську майстерність і сценічну культуру. У конкурсній номінації «Естрадна пісня» було представлено дитячі, сучасні, популярні в різних стилях, танцювальні композиції.

Переможців конкурсу (І місце) визначено у трьох вікових групах:

І вікова група – Посудевська Вікторія, учениця 3 класу ОЗО «Красилівський академічний ліцей» та Кушнір Поліна, учениця 4 класу Винарівського ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО;

ІІ вікова група – Борисенко Поліна, учениця 5 класу Ставищенського НВК № 1 та Животівська Вікторія, учениця 8 класу Кривецького ЗЗСО І-ІІ ступенів;

ІІІ вікова група – Мачковська Ліза (на фото), учениця 10 класу ОЗО «Іванівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО».