ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ: НАДАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ОСВІТНІХ ЗАПИТІВ

Дата: 31.03.2021 15:22

Фото без описуУ закладах загальної середньої освіти Ставищенської громади триває процес надання батьками та учнями, яким виповнилося 14 років, персональних освітніх запитів на отримання персоніфікованої освітньої послуги в 2021/2022 навчальному році. До цієї важливої справи долучилися батьки близько 1500 учнів 4-10 класів.

Чому це вкрай важливо?

В умовах демократизації суспільного життя авторитарний підхід недоречний і вже давно не працює, а от партнерські відносини між учасниками освітнього процесу – учителями, учнями, батьками та іншими зацікавленими сторонами є продуктивними і забезпечують високі результати.

Батьки учнів, фактично, вперше отримали реальну можливість надати закладу свій офіційний освітній запит щодо навчання дітей із зазначенням своїх уподобань щодо змісту освіти, факультативних та інших навчальних курсів, гуртків та очікуваних результатів навчання, а також умов – харчування, медичного обслуговування, психологічної підтримки, соціального супроводу, участі у самоврядуванні тощо.

За результатами аналізу персональних освітніх запитів заклади освіти внесуть зміни до своєї освітньої діяльності з 01.09. 2021 року.

Такі системні заходи щодо забезпечення надання персоніфікованих освітніх послуг в Україні здійснюються вперше.

Із бланками персональних освітніх запитів можна ознайомитися в розділі "Відділ освіти"   - рубрика «Забезпечення якості освіти».