Дата: 31.03.2021 16:31

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проєкту рішення Ставищенської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою сіл і селища Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області» (далі - проєкт регуляторного акта).

Розробник проєкту регуляторного акта – Ставищенська селищна рада.

Метою розробки та впровадження зазначеного регуляторного акта є  забезпечення благоустрою в населених пунктах Ставищенської селищної ради, підтримання в них чистоти та належного санітарного стану, встановлення єдиних правил благоустрою, утримання об’єктів і елементів благоустрою, регулювання прав та обов’язків учасників правовідносин у сфері благоустрою, створення сприятливих умов для життєдіяльності територіальної громади.

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта приймаються Ставищенською селищною радою протягом одного місяця з дати його опублікування на паперових носіях за адресою: вул. Цимбала Сергія, 35/1, смт Ставище Білоцерківського району Київської області, 09401 або в електронному вигляді на електронну пошту: stav_otg@ukr.net з поміткою «Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта щодо Правил благоустрою».

Про затвердження Правил Благоустрою сіл і  селища Ставищенської селищної ради  Білоцерківського району Київської області