БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ДЛЯ ПРОТИДІЇ COVID-19

Дата: 02.04.2021 14:06

Ставищенську лікарню, де наразі допомогають хворим на COVID-19, благодійники забезпечили медичним киснем.

Це спеціальний лікарський засіб, який використовується для лікування людини. Він має відповідати певним стандартам. І це є не тільки українською практикою, це світова практика, тому що мова йде про життя і здоров'я громадян.

50 кисневих балонів куплено і передано до Ставищенської лікарні. Придбано балони за фінансового сприяння

????ПАТ «КОМПАНІЯ РОСТОК»

????ТОВ «СВЕТКОМПЛЕКТ»

????ТОВ «ПРОМОТОР ПІВДЕНЬ»

????МЕБЛЕВА ФАБРИКА «МОДЕРН».

Щира вдячність керівництву підприємств за розуміння та матеріальну підтримку, за те, що не стоїте осторонь проблем медичних закладів.

Також велика подяка голові правління ПАТ «КОМПАНІЯ РОСТОК» Володимиру Морозенку за організацію в наповненні киснем та доставці балонів.

???? Про те, що кисень важливіший, ніж ліки вже зрозуміли в медичних закладах України. Бо у багатьох випадках без забезпечення хворих киснем - навіть найкраще і і найдорожче лікування неефективне...

#stavrada_ковід