Подяки учасникам обласного онлайн-флешмобу #Т_Г_Шевченко_Джура_Київщина!

Дата: 05.04.2021 16:40

Фото без описуПідведено підсумки обласного онлайн-флешмобу РОЇВ #Т_Г_Шевченко_Джура_Київщина, який відбувся 09 березня 2021 року в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У флешмобі взяли участь заклади загальної середньої освіти Ставищенської селищної територіальної громади. Учасники заходу продемонстрували пізнавальні відео про цікаві факти життя та творчості Тараса Шевченка, його роль в історії, культурі, науці, освіті України та світу, вплив на розвиток громадянського суспільства та державотворчих процесів України, формування національно-патріотичної свідомості українців тощо, розміщені в соціальних мережах та на офіційних веб-сайтах закладів загальної середньої освіти громади з хештегом #Т_Г_Шевченко_Джура_Київщина!

Подяками КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» за активну участь у флешмобі роїв відзначено джури рою «Орли» Журавлиського ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО, рою «Орлята» Розкішнянського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – медичний ліцей» та їх виховників Ірину Бондар і Тетяну Мартич!!!