Вітаємо  Рябокінь Ольгу Петрівну і Лимар Ірину Василівну!

Дата: 08.04.2021 16:19

Фото без описуНа початку квітня 2021 року відбувся І Обласний фестиваль гумору і сатири "Веселий марахвет" (дистанційно).

Захід був організований Київським обласним центром народної творчості за підтримки управління культури Київської ОДА.

У фестивалі взяли участь 98 учасників майже з усіх громад Київщини, які надіслали на розгляд журі 126 творів. Наймолодшим учасникам було всього по 4-5 років, а найстаршим 80-82 роки! У деяких номінаціях заявок учасників було дуже багато (як то "Віршований марахвет" чи "Театральний"), а в деяких всього кілька заявок. Тим не менше, перший фестиваль гумору підтвердив нев'януче почуття гумору українців, їх невичерпний оптимізм і неабиякий талант учасників фестивалю. Щиро вітаємо переможців і всіх учасників!

В номінація «Театральний марахвет» (дорослі) Рябокінь Ольга Петрівна і Лимар Ірина Василівна, с. Антонівка, Ставищенська ТГ  посіли  ІІІ місце з гумористичною сценкою « На пляжі».