Малоокова Анастасія Іванівна

Дата: 12.04.2021 14:13

«Робити світ яскравішим та прекраснішим» – це рецепт ліків , що стали порятунком для  Анастасії  Малоокової, яка проживає в селі Журавлиха. Народилась Анастасія Іванівна 08 травня 1952 року.

Ця світла та щира жінка,  всупереч хворобі,  але завдяки своїй любові до мистецтва,  самостійно навчилась малювати. Отримавши травму ще змолоду, не маючи змоги ходити та вільно володіти руками, Анастасія Іванівна не впала в розпач, а знайшла в собі сили ростити дітей та насолоджуватись життям. І коли в бабусі є натхнення, то бере до рук акрилові фарби та шпажки, і творить чудеса. Нині розмаїття створених нею виробів дивує: розписані дощечки, кухонний інвентар, вази, скляні пляшки.

У маленькій хатині, де проживає бабуся, всі полиці виграють барвами, адже заставлені власними витворами мистецтва. Картини художниці яскраві та чимось особливі: там природа оживає, чути спів пташок і пахнуть квіти. У творчому доробку Анастасії  Іванівни  назбиралося чимало робіт, деякі – продає, більшість з них – дарує .  «Малювати я дуже люблю, мені важливий сам процес, який відволікає від поганих думок, і , до того ж, це найкращий засіб від депресії», - посміхаючись, говорить майстриня.