A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ставищенська селищна територіальна громада
Білоцерківський район, Київська область

Про внесення змін до Розпорядження Ставищенського селищного голови № 28 від 08.04.2021 року «Про скликання чергової восьмої сесії Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області VIII скликання»

Дата: 20.04.2021 19:56
Кількість переглядів: 648

Фото без опису

 

Фото без опису

СТАВИЩЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

                                                                                                                     

від 20 квітня 2021 р.                                   Ставище                                                       № 35

                                                       

Про внесення змін до

Розпорядження Ставищенського

селищного голови № 28

від 08.04.2021 року

«Про скликання чергової  восьмої

сесії Ставищенської селищної ради

Білоцерківського району

Київської області VIII скликання»

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» внести зміни до Розпорядження Ставищенського селищного голови № 28 від 08.04.2021 року «Про скликання чергової восьмої сесії Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області VIII скликання»:

  1. Виключити з порядку денного пункти 4, 5:

«4.Про затвердження Цільової програми «Тепла оселя» із відшкодування з селищного бюджету відсотків за кредитами, залученими ОСББ, які беруть участь у Програмі підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОДІМ», ДУ «Фонд енергоефективності» на 2021-2023 роки ( доп. Василюк В.М., головний спеціаліст юридичного відділу Ставищенської селищної ради)

5.Про затвердження Цільової програми «Тепла оселя» по наданню зі Ставищенського селищного бюджету фінансової підтримки об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, які беруть участь у Програмі підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОДІМ» ДУ «Фонд енергоефективності» на 2021-2023 роки ( доп. Василюк В.М., головний спеціаліст юридичного відділу Ставищенської селищної ради)»

 

  1. Включити до порядку денного пункти 4 і 5 в такій редакції:

«4. Про затвердження Ставищенської селищної Програми фінансового забезпечення управління майном комунальної власності територіальної громади на 2021-2023 роки ( доп. Паланський В.М., інспектор з розвитку територій відділу ЖКГ, комунального майна, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту).

 5. Про внесення змін до рішення Ставищенської селищної ради «Про бюджет Ставищенської селищної територіальної громади на 2021 рік» ( зі змінами) ( доп. Бандура Л.М., начальник фінансового відділу Ставищенської селищної ради).»

  1. Виключити з порядку денного пункт 38 «Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Корнієнку А.І. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)»
  2. Вважати пункти 39-101 відповідно пунктами 38-100.
  3. Виключити з порядку денного пункт 102 «Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Тарбесу С.Л. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)
  4. Вважати пункти 103-115 відповідно пунктами 101-113.
  5. Порядок денний доповнити такими пунктами:

«114. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу її у власність                 гр. Бабичу В.І. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

115. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу її у власність               гр. Макарицькому Я.І. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

116. Про надання дозволу на проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Дишлюку М.А. для будівництва та обслуговування індивідуального гаража (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

117. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Міронічеву Р.Д. для будівництва індивідуального гаража (доп. Пацеля О.В., депутат від факції «УДАР», член постійної комісії Ставищенської селищної ради з питань регулювання земельних відносин, агропромислового комплексу, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища)

118. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чикиринді С.М.  для будівництва індивідуального гаража (доп. Пацеля О.В., депутат від факції «УДАР», член постійної комісії Ставищенської селищної ради з питань регулювання земельних відносин, агропромислового комплексу, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища)

 

119.Про надання дозволу гр. Стойчику Є.В. на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах особистого строкового сервітуту (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

120. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр.Баранівському В.О для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

121.Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Бурлаці О.С. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

122.Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Ващенку Ю.М. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

123.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність громадянці Гаврилюк В.С. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

124. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність громадянці Гаврилюк В.С. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

125.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність громадянці Захарченко Т.В для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

126.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність громадянці Захарченко Т.В для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

127.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Козилу В.І. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

128.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність                       гр. Кошинській  П.Т для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

129.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність                                 гр. Кошинській  П.Т для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

130.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Максимцю Д.В для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

131.Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Маляренку І.С. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

132.Про надання дозволу на виготовлення  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Мерзлюку Ф.М  для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

133.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність                                гр. Михайлівській Н.Ю. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

134.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність                              гр. Михайлівській Н.Ю. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

135.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Паламарчуку Л.А. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

136.Про внесення змін до рішення сесії Ставищенської селищної ради восьмого скликання від 15.01.2021 р. № 151 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства» (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

137.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пилипчук О.М. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

138.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність                                  гр. Рябокінь О.П. для ведення особистого селянського господарства  (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

139.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність                           гр. Сіренко О.Л для ведення особистого селянського господарства                         (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

140.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Сіренко О.Л для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

141.Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр.Сидорець Г.С для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

142.Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у спільну сумісну  власність гр. Сидорець О.І , Сидорцю В.І для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

143.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки та передачу її у спільну сумісну  власність громадянам   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( Сокур М.І., Галатенко В.І.)                (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

144.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки та передачу її у спільну сумісну  власність громадянам   для ведення особистого селянського господарства               (Сокур М.І., Галатенко В.І.) (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

145.Про надання дозволу на виготовлення  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Старовіту В.В.  для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

146.Про надання дозволу на виготовлення  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність  гр. Старовіт К.В.  для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

147.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність                                    гр. Терновій А.В для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

148.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Товстому Ю.М. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

149.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Тупчій К.Г для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

150.Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Ханталіну С.В для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

151.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Цілуйку Г.І. для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

152.Про надання дозволу на виготовлення  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Чамовій О.О  для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

153.Про надання дозволу на виготовлення  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Яремчук Т.А для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

154.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр.Яричевській М.А для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

155.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр.Яричевській М.А для ведення особистого селянського господарства (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

156. Про внесення змін до рішення 7-ї сесії Ставищенської селищної ради           8 скликання № 327 від 25.03.2021 р. «Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «УКРТАУЕР» для розміщення та експлуатації об?єктів іспоруд телекомунікацій на території с. Василиха Білоцерківського району Київської області» (доп. Злиденний С.С., головний спеціаліст відділу земельних відносин Ставищенської селищної ради)

 

  1. Вважати пункти 116-122 відповідно пунктами 157-163.
  2. Порядок денний доповнити такими пунктами:

«164. Про внесення змін до  Положення про службу у справах дітей та сім’ї  Ставищенської селищної ради  Білоцерківського району Київської області (доп. Даценко В.М., начальник  служби у справах дітей та сім?ї)

165. Про внесення змін до рішення Ставищенської селищної ради № 44 від 24.12.2020 року «Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області  на 2021-2023 рр.»

166. Про внесення змін до рішення Ставищенської селищної ради № 95 від 15.01.2021 року «Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства "Ставищенська лікарня" Ставищенської селищної ради на 2021-2023 р ( нова редакція )»

167. Про внесення змін до рішення Ставищенської селищної ради № 110 від 15.01.2021 року «Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Ставищенська лікарня» Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області на 2021 рік»

168. Про внесення змін до рішення Ставищенської селищної ради № 111 від 15.01.2021 року «Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області на 2021 рік»

169.Про затвердження Положення про попередню  оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти  Ставищенської селищної ради у 2021 році ( доп. Данилішина Л.М., начальник відділу фінансово-господарської діяльності, бухгалтерського обліку і звітності, головний бухгалтер Ставищенської селищної ради)

170. Про звільнення заступника селищного голови ( доп. Джужик Л.П., селищний голова ).»

10. Вважати пункт 123  пунктом 171.

 

 

Селищний голова                                                               Леонід ДЖУЖИК

 

https://stav-gromada.gov.ua/docs/717265/

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь