ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЄКТА ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ОСВІТИ ГРОМАДИ!

Дата: 23.04.2021 13:12

Відділ освіти Ставищенської селищної ради запрошує всі зацікавлені сторони до розроблення проєкта Програми розвитку системи освіти Ставищенської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки (далі – Програма розвитку).

Для чого нам ПрограмФото без описуа розвитку?

Програма розвитку дозволить зосередити увагу на актуальних проблемах системи освіти громади, віднайти шляхи їх вирішення, консолідувати зусилля і ресурси, окреслити бажаний стан всіх об’єктів поліпшення.

Як будемо діяти?

Пропонуємо зреалізувати ЧОТИРИ етапи розроблення Програми:

1. З’ясування актуальних проблем системи освіти громади та надання пропозицій щодо їх вирішення (до 30 квітня 2021 року).
  2. Розроблення Відділом освіти Ставищенської селищної ради проєкта Програми розвитку системи освіти Ставищенської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки та винесення його на  обговорення (до 20 травня 2021 року).
  3.  Обговорення проєкта Програми розвитку системи освіти Ставищенської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки (до 28 травня 2021 року).
  4. Подання Відділом освіти Ставищенської селищної ради проєкта Програми розвитку системи освіти Ставищенської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки на розгляд сесії Ставищенської селищної ради.

Які пропозиції будуть цінними?

1. Про місію Вашого закладу освіти (перелік послуг із здобування дошкільної, початкової (1-4 класи), базової середньої (5-9 класи), профільної середньої (10-11 класи), позашкільної освіти тощо).
  2. Пропозиції щодо поліпшення системи освіти в цілому із зазначенням року, до якого треба здійснити відповідні дії.
  3. Пропозиції щодо поліпшення освітнього середовища (зокрема умов перебування в закладі освіти) та освітнього процесу в конкретному закладі освіти із зазначенням шляхів та ресурсів відповідної діяльності, а також року, до якого треба здійснити відповідні дії.

Що ми вже маємо?

1. Персональні освітні запити батьків і учнів 4 - 10 класів закладів освіти громади.
  2. Результати самоаналізу (2021 р.) закладами освіти власного освітнього середовища та освітнього процесу.

Куди і як надавати пропозиції?

1. Надішліть на електронну пошту Відділу освіти Ставищенської селищної ради stavosvita@gmail.com .
  2. Надайте директору Вашого закладу освіти.
  3. Напишіть офіційно або анонімно та в довільній формі.

Чекаємо пропозицій!