27 КВІТНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КАЗНАЧЕЙСТВА

Дата: 27.04.2021 11:27

27 КВІТНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КАЗНАЧЕЙСТВА

Щиро вітаю весь колектив  УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ у Ставищенській громаді з професійним святом!

Ви виконуєте відповідальну справу – забезпечення важливих завдань в фінансово-бюджетній сфері, прозорості руху й збереження державних коштів.

Впевнений, що ваша плідна та наполеглива праця, відданість справі й надалі сприятимуть ефективному виконанню своїх професійних обов’язків та забезпеченню стабільного функціонування фінансової системи Ставищенщини.

Дякую кожному з вас за сумлінну працю, особливо в непростих умовах епідемії. Стояти на сторожі добробуту держави – місія складна і відповідальна, але вкрай потрібна. Незважаючи на карантинні обмеження, усю складність ситуації, яку переживає сьогодні Україна, ви продовжуєте виконувати свою роботу якісно, професійно і відповідально.

Бажаю кожному з вас щасливих світанків долі, миру, здоров`я, плідних здобутків, нових ідей, злетів, оптимізму.

З повагою,

Ставищенський селищний голова Леонід Джужик