КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ПРОКУРАТУРА ІНФОРМУЄ

Дата: 29.04.2021 09:51

3 метою інформування населения, відповідно до Закону України від 17.03.2020 № 530-IX «Про внесения змін до деяких законодавчих актів,  спрямованих на запобігання виникненню i поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», рішення Ради национальної безпеки i оборони України від 13.03.2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення национальної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», уведеного в дпо Указом Президента України від 13.03.2020 № 87, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020№ 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»), ст 11 Закону України «Про захист населения від інфекційних хвороб», ст. 7 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населения», наказів виконувача обов’язків Генерального прокурора від 12.03.2020 № 141 та від 13.03.2020 № 147, ТИМЧАСОВО ОБМЕЖЕНО ДОПУСК ДО АДМІНІСТРАТИВНИХ БУДІВЕЛЬ ОРГАНІВ ПРОКУРАТУРИ ТА ВСТАНОВЛЕНО ОСОБЛИВИЙ ПОРЯДОК ЇX РОБОТИ.

У зв’язку з цим на час дії карантину на всій території України ПРОВЕДЕНИЯ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ЗАЯВНИКІВ, ЗАПИТУВАЧІВ ІНФОРМАЦІЇ, ДЕПУТАТІВ УСІХ PIBHIB В ОРГАНАХ ПРОКУРАТУРИ ПРИЗУПИНЯЄТЬСЯ.

Водночас звернутися до Білоцерківської окружної прокуратури Ви можете:

1) з письмовим звернениям:

- поштою на адресу Київської обласноїпрокуратури: вул. Шолом Алейхема

38А, місто Біла Церква, 09100;

- через скриньку за адресою:  вул. Шолом Алейхема 38А. Micтo Біла Церква,

09100;

- шляхом подання електронного звернення за визначеною формою E-мail:

bilatserkva@kobl.gp.gov.ua(крімм депутатських звернень та запитів);

- зателефонувавши на телефон «гарячої лінії» - (04563)5-31-50

2) із запитами на публічну інформацію:

- через скриньку за адресою: вул. Шолом Алейхема 38, місто Біла Церква, 09100;

- поштою (на адресою Білоцерківської окружної прокуратури: вул. Шолом Алейхема        38А, місто Біла Церква, 09100;

- на електронну пошту: bilatserkva@kobl.gp.gov.ua;

- зателефонувавши за номером телефону (04563) 5-31-50.

ВРАХОВУЮЧИ СИТУАЦІЮ, ЯКА ВИМАГАЄ ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ КАРАНТИНУ, ПРОСИМО ОБРАТИ СПРИЯТЛИВИЙ ЧАС ДЛЯ НАПРАВЛЕННЯ ЗВЕРНЕНЬ ТА ЗАПИТІВ НА АДРЕСУ ОРГАНІВ ПРОКУРАТУРИ, А ТАКОЖ З РОЗУМІННЯМ ВІДНЕСТИСЬ ДО МОЖЛИВИХ ВИПАДКІВ БІЛЬ ТРИВАЛОГО СТРОКУ ЇХ РОЗГЛЯДУ НІЖ ТОЙ, ЩО ПЕРЕДБАЧЕНИЙ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ.

ДЯКУЄМО ЗА ПОРОЗУМІННЯ !

БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я ВАМ ТА ВАШИМ РОДИНАМ!

З повагою

керівник Білоцерківської окружної прокуратури                                             М. Римар