Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади -адміністратор центру надання адміністративних послуг

Дата: 05.05.2021 12:13

СТАВИЩЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28 квітня 2021р.                                      Ставище                                                          № 45

Про оголошення конкурсу на заміщення

вакантних посад посадових осіб

місцевого самоврядування

Ставищенської селищної ради

Білоцерківського району Київської області

Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Ставищенській селищній раді Білоцерківського району Київської області, затвердженого розпорядженням селищного голови від 05.01.2021 року  № 125:

1. Оголосити та провести конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Ставищенської селищної ради  Білоцерківського району Київської області, а саме:

- адміністратор центру надання адміністративних послуг;

2. Затвердити професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Ставищенської селищної ради  Білоцерківського району Київської області ( додаток 1).

3. Повідомлення про оголошення конкурсу  опублікувати на сайті Ставищенської селищної ради та у місцевій газеті «Сільські обрії» (додаток 2).

4. Конкурсній комісії з проведення відбору кандидатів  на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Ставищенської селищної ради  Білоцерківського району Київської області забезпечити прийом документів від претендентів на заміщення вакантних посад протягом 30 календарних днів з дня опублікування повідомлення про оголошення конкурсу.

5.  Контроль  за  виконанням  цього  розпорядження  залишаю за собою.

Селищний голова                                                                                           Леонід ДЖУЖИК

Додаток 1 до розпорядження Ставищенського селищного голови від 28.04.2021р. №45

Додаток 2 до розпорядження Ставищенського селищного голови від 28.04.2021р. №45