УРОЧИСТА ХОДА З НАГОДИ ДНЯ ПЕРЕМОГИ

Дата: 09.05.2021 13:11

9 травня з нагоди Дня Перемоги в селищі Ставище відбувся урочистий парад, у святковій ході якого взяли участь керівники органів місцевого самоврядування, трудові колективи підприємств, установ, організацій, учасники бойових дій, молодь.

Це традиційний похід головною вулицею в пам’ять про події Другої світової війни. Хвилиною мовчання та покладанням квітів до Обеліска Слави та пам'ятних місць селища всі присутні засвідчили глибоку шану загиблим воїнам і ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.

Продовжили вшанування тематичним концертом на майданчику у місцевому парку культури та відпочинку. Концертну програму підготували працівники будинку культури.

З нагоди Дня Перемоги до присутніх з вітальним словом звернувся Ставищенський селищний голова Леонід Джужик, зазначивши, що цей день завжди викликає почуття великої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас, усвідомлюючи, якою великою ціною завойовано Перемогу.