Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення Ставищенської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Ставищенської селищної територіальної громади»

Дата: 18.05.2021 15:39

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Ставищенська селищна рада повідомляє про оприлюднення проєкту рішення   Ставищенської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Ставищенської селищної територіальної громади» та аналізу регуляторного впливу.

Даний проєкт рішення спрямований на розширення бази оподаткування, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету.

Проєкт рішення з додатками, що мають ознаки регуляторного впливу,та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Ставищенської селищної ради https://stav_gromada.gov.ua/  у розділі «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції щодо проєкту даного регуляторного акту приймаються від фізичних, юридичних осіб, їх об'єднань у письмовому вигляді протягом місяця з дати оприлюднення його на сайті за такою адресою: вул. Цимбала Сергія, 35/1, смт Ставище, Білоцерківський район, Київська область, 09401,  або на поштову скриньку: stav_otg@ukr.net з поміткою «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно».

Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Ставищенської селищної територіальної громади

АНАЛІЗ  РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проєкту рішення Ставищенської селищної  ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Ставищенської територіальної громади»