ПІДСУМКИ ДИСТАНЦІЙНОГО КОНКУРСУ «РАНКОВА ЗІРКА»

Дата: 21.05.2021 20:22

З 6 по 20 квітня 2021 року у Ставищенській громаді дистанційно провели дитячий конкурс "Ранкова зірка".Конкурс відбувся за підтримки депутата Київської обласної ради та Ставищенського селищного голови. Цього року участь у мистецькому заході взяли 158 учасників.

Нагородження переможців 22-го туру дитячого конкурсу "Ранкова зірка" провели на майданчику біля Ставищенського будинку культури.

На свято завітала депутат Київської обласної ради Тетяна Даценко, яка щиро подякувала всім учасникам та їх наставникам за гарну підготовку до конкурсу, побажала нових досягнень і творчих злетів.

Ставищенський селищний голова Леонід Джужик у своїй вітальній промові зазначив, що «Ранкова зірка» дає можливість з кожним роком запалювати нові талановиті зірочки, які можливо у майбутньому засяють ще яскравіше та прославлять Ставищенську громаду.

Всі учасники конкурсу отримали подарунки від депутата Київської обласної ради Тетяни Даценко, а переможці та їхні керівники грошові премії.