Cпільна нарада по питаннях профілактики запобігання правопорушень стосовно осіб похилого віку, здійснення патронажу, забезпечення безпеки пенсіонерів та одиноких осіб та щодо заходів протидії домашньому насильству

Дата: 28.05.2021 14:17

27 травня 2Фото без опису021 року проведена спільної наради по питаннях профілактики запобігання правопорушень стосовно осіб похилого віку, здійснення патронажу, забезпечення безпеки пенсіонерів та одиноких осіб та щодо заходів протидії домашньому насильству.

В нараді взяли участь:

Начальник сектору превенції відділення поліції №5 Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області – капітан Р.М.Трохимець

Начальник служби у справах дітей та сімей Ставищенської селищної ради Даценко В.М.

Заступник начальника відділу  обслуговування громадян №5 Головного управління Пенсійного фонду України Кошинська Д.С.

Начальник відділу соціального захисту та соціального забезпечення населення Ставищенської селищної ради  Даценко О.І.

Заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг  Ставищенського центру зайнятості Олійник А.М.

Керівник КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Ставищенської селищної ради Погребешний С.Л.

За результатом проведеної наради було вирішено:

• посилити роботу - з виявлення незареєстрованих суб’єктів господарювання та приватних осіб, які надають соціальні послуги особам, які втратили працездатність; з виявлення самотніх громадян, які потребують соціального супроводу, надання соціальних послуг з інформування органів місцевого самоврядування щодо можливості надання таким особам соціальних послуг територіальним центром надання соціальних послуг, патронажного супроводу, направлення їх до стаціонарного відділення територіального центру.
  • посилити співпрацю щодо упередження та виявлення фактів домашнього насильства, проводити постійно інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо упередження проявів домашнього насильства з особами, які мають нахил до домашнього насильства.