СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА У СТАВИЩЕНСЬКОМУ НВК №2

Дата: 31.05.2021 15:53

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Навіть рясний весняний дощ не став на перешкоді цієї важливої події.

По-сімейному тепло і водночас урочисто було проведено свято в Ставищенському навчально-виховному комплексі № 2.

Право відкрити урочисту лінійку було надано директору школи Г.П. Поліщуку.

Із щирими словами побажань звернувся до учнів та вчителів начальник відділу освіти Ставищенської селищної ради І.Г. Осадчий.

Виступаючі радили випускникам, щоб високі знання для них стали не просто шансом, а гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації та хорошої зарплатні.

Дирекція школи підвела підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені Похвальними листами учні за відмінні успіхи в навчанні та грамотами переможці різноманітних конкурсів.

І ось хвилююча мить…. Почесне право Останнього дзвоника надали випускнику Мантачу Данилу та першокласниці Сидорець Олені. Дзвоник сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.

Завершилося свято несподіваним феєрверком від випускників.

Свято вдалося! Чудових вам канікул, школярі!