ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ - 2021

Дата: 01.06.2021 14:28

Весело та цікаво відсвяткували День захисту дітей у Ставищенській громаді. Програма урочистих та розважальних заходів була насиченою, яскравою, пізнавальною. Свято розпочалося парадом парасольок центральною вулицею селища, на який зібралося близько 250 дітей.

Хвилюючою була церемонія нагородження обдарованих дітей Ставищенщини.

До нагородження почесними грамотами та грошовими винагородами 75 учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців Ставищенського комунального ЗПО «КРОКУС» було запрошено Ірину Нечаєнко, заступника голови Ставищенської селищної територіальної громади.

Вітальне слово закладам загальної середньої освіти за перемоги у загальнорайонній грі «Світ дитинства – 2020/2021» було надано Івану Осадчому, начальнику відділу освіти. За підсумками гри 6 закладів були відзначені грамотами і грошовими сертифікатами.

Три заклади загальної середньої освіти були відзначені грошовими сертифікатами за перемоги у місцевих, обласних та Всеукраїнських заходах з дітьми та учнівською молоддю.

Розважально-ігрова частина святкового дійства «Потусимо разом!» була насиченою конкурсами, іграми та естафетами.

Веселковий аквагрим, ростові ляльки, запуск дронів, солодкі подарунки – все це наповнило атмосферу Ставищенського парку, в якому проходило свято, позитивними емоціями, гамірним сміхом.