НЕЗАБУТНІЙ ВІДПОЧИНОК У БІОПАРКУ «ЗОЛОТИЙ ФАЗАН»

Дата: 02.06.2021 09:37

Незабутній відпочинок у біопарку "Золотий Фазан" для учнів і вихованців ВИНАРІВСЬКОГО ЗЗСО - ЗДО з нагоди Міжнародного дня захисту дітей було організовано директором бази відпочинку Бондар Наталією Юріївною, за сприяння старости с. Винарівка Бая Віталія Валерійовича.

Заступник директора біопарку Марцелюк Евгеній Вікторович провів безкоштовну екскурсію зоопарком для дітей та педагогів закладу освіти, розповів про кожну тварину, з якої країни походить, чим харчується, які має повадки тощо.

Діти відвідали не лише навчальну екскурсію, але й чудово провели час, каталися на гойдалках, стрибали на батутах. І. як завжди. в кінці програми - спільне фото на згадку.

.Адміністрація закладу освіти щиро вдячна керівникам бази відпочинку за допомогу в організації дозвілля дітей, адже завдяки їх важкій праці наша Ставищенська земля відома не лише на теренах Київщини чи України, а й світу.