НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Дата: 09.06.2021 13:56

09 червня 2021 року відбувся навчально-методичний семінар з теми «Забезпечення якості освіти: планування освітньої діяльності»  для директорів закладів загальної середньої освіти Ставищенської селищної громади, який провів начальник відділу освіти Осадчий Іван Григорович.

Предметом аналізу та обговорення були результати вже виконаної закладами освіти роботи, а саме: проведеного самоаналізу освітньої діяльності, розроблених проєктів моделей освітньої діяльності, отриманих персональних освітніх запитів учнів 5-10 класів та їхніх батьків.

Основну увагу було приділено стратегічному та поточному плануванню роботи із забезпечення якості освіти в 2021/2022 навчальному році та найближчі роки.

Усі учасники заходу отримали в подарунок нову книгу від автора:

Осадчий І.Г. Педагогіка якості освіти: бери й роби. Посібник із менеджменту якості для керівників закладів загальної середньої освіти. – Київ: «Видавнича група «Шкільний світ». 2021. – 272 с.

У посібнику розкрито сучасну модель організації освітньої діяльності закладу освіти, зорієнтованої на задоволення освітніх потреб учнів, їхніх батьків, суспільства та держави.