Про скликання десятої позачергової сесії Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області VIII скликання

Дата: 11.06.2021 15:33

СТАВИЩЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11 червня 2021 р.                                   Ставище                                                           № 74

Про скликання позачергової  десятої сесії

Ставищенської селищної ради

Білоцерківського району

Київської області VIII скликання

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Ставищенської селищної ради VIIІ скликання

1. Скликати позачергову десяту сесію Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області VIII скликання 15 червня 2021 року об 11:00 у приміщенні зали засідань за адресою:                      смт Ставище, вул. Сергія Цимбала, буд. 35/1 з наступним порядком денним:
  1. Про затвердження типової форми  контракту з керівником  комунального закладу охорони здоров’я  Ставищенської селищної ради (доп. Василенко-Мейта Ю.В., начальник юридичного відділу)
  2. Про затвердження Програми підтримки КЗ «ФСЦ «ОЛІМП» ( доп. Лук?янець Н.І., начальник відділу культури, молоді та спорту Ставищенської селищної ради)
  3. Про внесення змін до рішення  Ставищенської селищної ради 8 скликання  від 19 лютого 2021 року №227  «Про  затвердження Програми фінансової  підтримки Ставищенського житлово-комунального  підприємства на 2021рік» ( зі змінами) ( доп. Данилішина Л.М., начальник відділу фінансово-господарської діяльності бухгалтерського обліку і звітності, головний бухгалтер Ставищенської селищної ради)
  4. Про внесення змін до бюджету Ставищенської селищної територіальної громади ( зі змінами) ( доп. Бандура Л.М.,  начальник фінансового відділу Ставищенської селищної ради).
  5. Про зміну юридичної адреси Ставищенської селищної ради ( доп.                                 Василенко-Мейта Ю.В., начальник юридичного відділу)
  6. Різне.
  1.  Внести зміни до Розпорядження селищного голови від 10.06.2021 року № 73, замінивши слова «десяту сесію» на «одинадцяту сесію».

Селищний голова                                                                                              Леонід ДЖУЖИК

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ - переглянути