Засідання позачергової 10-ї сесії Ставищенської селищної ради

Дата: 15.06.2021 16:53

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Ставищенської селищної ради VIIІ скликання 15 червня 2021 року об 11:00 у приміщенні зали засідань за адресою: смт Ставище, вул. Сергія Цимбала, буд. 35/1 відбулося засідання позачергової 10-ї сесії Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області VIII скликання з порядком денним:

1. Про затвердження типової форми  контракту з керівником  комунального закладу охорони здоров’я  Ставищенської селищної ради (доп. Василенко-Мейта Ю.В., начальник юридичного відділу)
  2. Про затвердження Програми підтримки КЗ «ФСЦ «ОЛІМП» ( доп. Лук?янець Н.І., начальник відділу культури, молоді та спорту Ставищенської селищної ради)
  3. Про внесення змін до рішення  Ставищенської селищної ради 8 скликання  від 19 лютого 2021 року №227  «Про  затвердження Програми фінансової  підтримки Ставищенського житлово-комунального  підприємства на 2021рік» ( зі змінами) ( доп. Данилішина Л.М., начальник відділу фінансово-господарської діяльності бухгалтерського обліку і звітності, головний бухгалтер Ставищенської селищної ради)
  4. Про внесення змін до рішення Ставищенської селищної ради «Про бюджет Ставищенської селищної територіальної громади на 2021 рік (із змінами)» (10563000000)(код бюджету)( доп. Бандура Л.М.,  начальник фінансового відділу Ставищенської селищної ради).
  5. Про зміну юридичної адреси Ставищенської селищної ради ( доп.                                 Василенко-Мейта Ю.В., начальник юридичного відділу)
  6. Про прийняття в комунальну власність сформованих земельних ділянок на території Ставищенської селищної територіальної громади ( доп. Нечаєнко І.В., перший заступник селищного голови)
  7. Різне.