УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Дата: 18.06.2021 11:11

Традиційно, у другу неділю червня своє професійне свято відзначають люди, які обрали для себе найповажнішу і найвідповідальнішу професію — медичний працівник. Саме від їх професіоналізму, відповідальності й гуманізму залежить життя людини.

Очільник Ставищенської селищної ради Леонід Джужик привітав медиків Ставищенщини з прийдешнім професійним святом та побажав, щоб праця медиків збагачується новим досвідом та добрими справами, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію, шаною і повагою вдячних жителів нашої громади.

Відзнаку від Київської обласної адміністрації вручили молодшій медичній сестрі педіатричного відділення КНП "Ставищенська лікарня" Катерині Рудій, від Департаменту охорони здоров'я - завідувачу терапевтичним відділенням КНП "Ставищенська лікарня" Анатолію Максимцю та дезинфектору Аллі Паламарчук.

Директора КНП "Ставищенська лікарня" Юрія Воропая та директора КМП «ЦПМСД» Валентину Гогунець відзначили районними нагородами.

За особисті трудові досягнення, високий провесіоналізм, активну громадську діяльність в галузі надання медичної допомоги мешканцям Ставищенської ТГ та з нагоди Дня медичного працівника Подяки та грошові нагороди від Ставищенської селищної ради отримали:

- Людмила Покотило медична сестра хірургічного відділення КНП "Ставищенська лікарня"

- Світлана Маринюк молодша сестра медичного неврологічного відділення КНП "Ставищенська лікарня"

- Наталія Ільченко сестра медичного інфекційного відділення КНП "Ставищенська лікарня"

- Наталія Ткаченко сестра медичної загальної практики - сімейної медицини Амбулаторії ЗПСМ смт Ставище

- Лариса Степанюк сестра медичної загальної практики - сімейної медицини Амбулаторії ЗПСМ с. Розкішна

- Світлана Шинкаренко сестра медичної загальної практики - сімейної медицини Амбулаторії ЗПСМ с. Журавлиха.

Зі святом дорогі працівники медичної галузі!