Cемінар з розпорядниками коштів бюджету Ставищенської селищної територіальної громади.

Дата: 23.06.2021 12:47

22 червня проведено нараду – семінар з розпорядниками коштів бюджету Ставищенської селищної територіальної громади.

Головне питання порядку денного - складання пропозиції до прогнозу на середньостроковий період.

Головний спеціаліст фінансового відділу Любов Рибальчук наголосила на змінах, що відбулися в бюджетному законодавстві, що стосуються планування бюджету на середньостроковий період, тобто на плановий та наступні два за плановим періоди.

До складання прогнозу бюджету вперше долучаються розпорядники коштів. Насамперед, розробляють плани діяльності в яких передбачають стратегічні цілі, готують пропозиції до прогнозу бюджету на середньостроковий період, в яких здійснюють за бюджетними програмами в розрізі економічної класифікації видатків, розподіл орієнтовних граничних показників видатків доведених фінансовим відділом загальною сумою окремо по загальному та спеціальному фонду.

При здійсненні розподілу граничних показників видатків слід врахувати показники соціально-економічного розвитку України, соціальні стандарти (прожитковий мінімум для працездатних осіб), мінімальну заробітну плату та посадовий оклад І тарифного розряду ЄТС ухвалені ПКМУ від 31.05.2021 №548 «Про схвалення бюджетної декларації на 2022-2024 роки».