ДРУГИЙ ЕТАП КОНКУРСУ НА ПОСАДУ КЕРІВНИКА ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ У СТАВИЩЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 23.06.2021 14:33

23 червня 2021 року відбувся другий етап конкурсу на посади керівників закладів загальної середньої освіти Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області.

Учасники конкурсу презентували перспективний план розвитку закладу загальної середньої освіти. Оцінювання результатів публічної презентації та співбесіди щодо її змісту здійснювалося за визначеними критеріями.

Комісією було затверджено  остаточні результати конкурсу, які здобув кожний кандидат у всіх трьох випробуваннях: тестах, письмовому ситуативному завданні та презентації.

За підсумковим рейтингом переможцями конкурсу на посаду директора закладу загальної середньої освіти визначено: Гаркавлюк Валентину Євстахіївну, кандидата на посаду директора Кривецького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, Діхтяра Романа Петровича, кандидата на посаду директора Розкішнянського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – медичний ліцей», Мариніну Олену Миколаївну, кандидата на посаду директора Антонівської початкової школи – закладу дошкільної освіти, П'ятнічук Надію Петрівну, кандидата на посаду директора Ставищенського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – педагогічний ліцей» № 1.

Конкурс відбувся на засадах неупередженості, об’єктивності, незалежності, відкритості, прозорості й доброчесності.

Результати конкурсу відображено в Протоколі засідання конкурсної комісії.