ІНФОРМУЄ СТАВИЩЕНСЬКЕ ЖКП

Дата: 24.06.2021 10:49

Всі ми є споживачами житлово-комунальних послуг, які нам повинні надаватись своєчасно та якісно. З іншого боку у нас, як у споживачів даних послуг, також є обов’язок своєчасно та в повній мірі розраховуватись за надані нам послуги.

Проте не всі жителі Ставищенської громади є свідомими споживачами. На сьогоднішній день борги за надання послуг з теплопостачання становлять близько 1,5 млн грн.

Коштів для погашення боргу ні у Ставищенського ЖКП, ні у Ставищенської селищної ради немає.

Крім того, щороку кількість пошкоджень тепломережі зростає, а  діючі тарифи з теплопостачання лише на третину перекривають затрати на ремонти і надання відповідних послуг. Суттєво змінились порядок та умови проведення розрахунків за природний газ.

Оплата за природний газ за розрахунковий період - жовтень 2021р., жовтень 2022р., жовтень 2023р. здійснюється Споживачем виключно грошовими коштами в наступному порядку: 30% вартості замовленого на відповідний розрахунковий період природного газу в якому здійснюється постачання газу.

За розрахунковий період - листопад 2021р., листопад 2022р., листопад 2023р. вже потрібно буде сплатити 40% вартості замовленого на відповідний розрахунковий період природного газу.

Ознайомившись з висновками актів обстеження мережі теплопостачання по селищі Ставище, працівниками дільниці теплопостачання Ставищенського ЖКП було встановлено, що теплотраса є  непридатною та її використання в подальшому є неможливим.

Рекомендовано всім споживачам встановити індивідуальні пристрої опалення.

УВАГА!

ДЛЯ ПЕРЕХОДУ НА ІНДИВІДУАЛЬНЕ ОПАЛЕННЯ СПОЖИВАЧАМ НЕОБХІДНО:

1.  Подати заяву до Ставищенського ЖКП або до Ставищенської селищної ради про відключення квартири від централізованого опалення ( якщо подати заяви до 15 липня 2021 року, то ВИГОТОВЛЕННЯ ДОКУМЕНТАЦІЇ та ПРОВЕДЕННЯ РОБІТ з відключення Ставищенське ЖКП проведе БЕЗКОШТОВНО, а це економія власних коштів близько  3 300 грн).

2.  Дочекатись рішення Виконавчого комітету Ставищенської селищної ради про надання дозволу на від’єднання.

3.  Отримати копію рішення в Ставищенській селищній раді та звернутися до Ставищенського ЖКП з пакетом документів для отримання технічних умов:

• рішення виконкому Ставищенської селищної ради,

• паспорт,

• ідентифікаційний код,

• свідоцтво про право власності на квартиру,

• технічний паспорт на квартиру.

4.  Отримати технічні умови в ЖКП та звернутися до Газової філії для розробки документів на підключення до газового опалення.