З ДНЕМ СЕЛИЩА, ДОРОГІ СТАВИЩАНИ, ЗЕМЛЯКИ!

Дата: 27.06.2021 10:49

Наше Ставище багате віковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею і мудрими талановитими людьми. Краса селища оспівана поетами і письменниками, її малювали і малюють художники.

Ставищенська земля пройшла війни і мир, поразки та перемоги, завжди пишалась вірними синами та доньками, чарувала світ своїми поетичними рядками та мелодійними піснями. І залишалась зажди вірною матір'ю для ставищан, які її люблять та шанують.

Ми разом з вами повинні докладати максимум зусиль, щоб наше селище розвивалося, оновлювалося і змінювалося на краще, зростав його економічний і культурний потенціал, працювати і жити для добра, допомагати тим, хто цього потребує.

Також, сердечно вітаю вас з прекрасним літнім святом молодості, краси, енергії та завзяття – Днем молоді!

Молодь завжди є окрасою, надією і рушійною силою суспільства. Молодість – це фундамент всього майбутнього життя, тому важливо використати всі переваги цієї прекрасної пори: учіться, працюйте над собою, досягайте успіхів і обов'язково перемагайте! Любіть свою країну, будьте справедливими та впевненими у своїх силах.

Бажаю всім жителям селища Ставище процвітання і стабільності, нехай народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку, миру і впевненості у завтрашньому дні. Нехай мир та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану та дружну громаду!

З повагою і сподіваннями на спільні успіхи й перемоги,

Ставищенський селищний голова Леонід Джужик