ПОКАЗОВІ ВИСТУПИ ТА ТРЕНУВАННЯ СТАВИЩЕНСЬКИХ СПОРТСМЕНІВ

Дата: 27.06.2021 11:54

День селища весело та гамірно відзначають і на місцевому селищному стадіоні. На встановлених локаціях спортсмени показували свої навички, знання та вміння.

Цього дня у турнірі з боксу "Мужність та воля" змагалися юні боксери, показові виступи демонстували вихованці авіамодельного гуртка, танцівниці сучасного спортивного танцю.

Свою майстерність показали і наші шахісти, які взяли участь у шаховому турнірі імені Боголюбова.

Баталії на шаховій дошці видалися доволі запеклими, адже кожен учасник намагався продемонструвати якнайвищий рівень гри.

Всіх учасників та гостей заходу вітав Ставищенський селищний голова Леонід Джужик.

Участь у спортивному святі взяли:

Ірина Савчук, Аліна Березіна, Марина Савчук, Діана Лановенко, Дарина Іванова, Аліна Тернесюк, Руслан Мартиненко, Владислав Смілянець, Даніїл Немченко, Максим Котик, Владислав Дідук, Вадим Натикан, Сергій Мельников, Роман Халупка, Вадим Мельник, Валентин Карпенко, Іван Брунцвик, Руслан Залюбовський, Марія Довгошия, Ярослав Балабуєв, Давид Карпенко, Ілля Гайдай, Данило Мацола, Кирило Хрипко, Назар Дорошенко, Владислав Лагарчук, Д. Замша, Б. Коломієць, Даніїл Карпенко, Богдан Кирилюк, Єгор Козак, Владислав Кухарчук, Вєра Балабуєва, Естер Карпенко.

Всі учасники нагороджені пам'ятними грамотами, кубками і медалями.