ВІТАННЯ СТАВИЩЕНСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЛЕОНІДА ДЖУЖИКА З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 28.06.2021 10:56

Шановні жителі громади!

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. Серед таких дат, безумовно, День Конституції України, що відзначається щорічно 28 червня.

Прийняття Основного закону незалежної української держави стало важливим кроком на шляху затвердження її європейських демократичних принципів розвитку.

За роки своєї незалежності Українська держава пройшла нелегкий шлях від невпевнених кроків та сподівань до вагомих досягнень і глобальних стратегічних орієнтирів.

Прийміть щирі вітання з визначним державним святом – Днем Конституції України. Саме цього дня 1996 року вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю.

Я вірю, успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов’язки.

Щиро бажаю вам, дорогі земляки, щоб з кожним роком міцнішало почуття гордості за свою країну, за її Основний закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе майбутнє у нашій державі.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту і затишку у ваших оселях.

З повагою,

Ставищенський селищний голова Леонід Джужик.