СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СЕЛИЩА СТАВИЩЕ 2021

Дата: 27.06.2021 21:04

День селища – важлива і хвилююча подія для кожного жителя. Це не просто свято, це свідчення єдності та самоорганізованості. До того ж, це ще один привід зібратися жителям свого населеного пункту разом, поспілкуватися, послухати душевних пісень та отримати задоволення від виступів артистів.

Готувалися до свята ретельно та відповідально, тому і результати роботи організаторів були на високому рівні.

Дитячий концерт "Таланти твої, Ставищенщино" зібрав біля головної сцени багато шанувальників дитячої музичної творчості.

Розпочали святкове дійство на парковому майданчику піснею про наше селище Ставище «Ставищенська земля», виконали яку гурт «Барви». Автор музики та слів Василь Іванівський. Ідея створення та фінансування запису цього музичного проєкту належала селищному голові Леоніду Джужику. В свою чергу, Леонід Петрович у вітальній промові зазначив, що хоче бачити Ставищенську громаду дружньою, сильною і процвітаючою, а громадян – щасливими й заможними. І лише разом, спільними зусиллями ми зможемо змінити на краще сьогодення і мати достойне майтутнє .

Почесні подяки за сумлінну самовіддану працю, вагомий особистий внесок у розвиток місцевої громади від

Ставищенської селищної ради з нагоди Дня селища Ставище вручили:

- ВІКТОРУ НАСАДЮКУ, підприємцю;

- ВОЛОДИМИРУ БОЙКО, завідувачу господарством Ставищенського НВК№1;

- ЛЕОНІДУ ДРАГОВОЗУ, трактористу 6-го розряду дільниці благоустрою Ставищенського ЖКП;

- ОКСАНІ КОЛОМІЄЦЬ, медичній сестрі ЗПСМ Амбулаторії ЗПСМ КНП "ЦПМСД".

Подяки в номінації "ЗА ЗАСЛУГИ ПЕРЕД ГРОМАДОЮ" та пам'ятні медалі вручили:

за особисті трудові досягнення, високий професіоналізм, сумлінну працю в галузі надання медичної допомоги мешканцям Ставищенської ТГ

- ГАЛИНІ БОМІХОВІЙ, лікарю - педіатру ЗПСМ Амбулаторії ЗПСМ КНП "ЦПМСД";

за багаторічну сумлінну самовіддану працю та вагомий особистий внесок у навчання і виховання підростаючого покоління

- ЛАРИСІ ПЕТРЕНКО, ветерану педагогічної праці, заслуженому вчителю України.

Подяки в номінації "УСПІХ РОКУ" отримали:

за сумлінну самовіддану працю на ниві спортивно - масової роботи серед учнівської молоді, вагомий особистий внесок у розвиток футболу

- ОЛЕГ МАРУЩАК, тренер з футболу ФК "Любомир";

за сумлінну самовіддану працю на ниві спортивно - масової роботи серед учнівської молоді, вагомий особистий внесок у розвиток боксу

- ІВАН САМАР, тренер з боксу ДЮСШ РОВФСТ "Колос".

Вітальні слова зі сцени звучали від почесних гостей, які завітали на святкування Дня селища Ставище: депутата Київської обласної ради Тетяни Даценко, заступника голови Білоцерківської районної ради Володимира Федорчука, міського голови Сквирської міської ТГ Валентини Левіцької, заступника міського голови Сквирської міської ТГ Людмили Сергієнко, міського голови Тетіївської міської ОТГ Богдана Балагури.

Традиційно на святі привітали та вручили подарунки іменникам- ювілярам червня та подружнім парам, які відзначили цього місяця ювілеї спільного життя.

Не оминули увагою найменших і найстарших жителів селища.

Для малечі розгорнули батутове містечко, ігрові локації та багато іншого. Не обійшлося й без частувань, охочих пригощали прохолодним морозивом та запашними шашликами.

Яскравим наповненням заходу стала концертна програма підготовлена працівниками Ставищенського будинку культури. Впродовж дійства яскравими барвами вирувала яскрава та патріотична концертна програма, підготовлена самодіяльними артистами Ставищенського БК. Аматори сцени подарували присутнім чудовий настрій та видовищні виступи.

Оплесками відпочиваючі зустріли зіркових гостей свята – гурт «Гонта». Для усіх бажаючих свято продовжилося на танцювальному майданчику.