ВЕЛИКЕ ПРИБИРАННЯ МІСЦЕВОГО ПАРКУ

Дата: 02.07.2021 12:20

Цього літа доводиться частіше викошувати  газони, і причина тому – затяжні  дощі. Як наслідок - трава та поросль росте швидше і буяє - особливо у нашому парку, територія якого велика і працівники Ставищенського ЖКП фізично не можуть охопити весь фронт робіт.

За ініціативи селищної ради було організоване велике прибирання парку, де задіяні працівники відділів селищної ради, підприємств, установ, організацій. Загалом близько 140 ставищан. Стартували від Обеліска Слави, просуваючись по схилу до водойми.

Всі працювали не покладаючи  рук: косили високу траву, вирубували поросль, загрібали та прибирали "заховане" у траві сміття. Техніку надали комунальники. Також відремонтували металеві сходи, що ведуть до ставу. Зробили комплексний ремонт  сцени на береговій зоні.

Дякуємо всім, хто працював на користь благоустрою та чистоти паркової місцевості, бо впорядковування та приведення до належного естетичного стану території – це свідомий обов’язок кожної людини і ознака нашої культури.