УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 05.07.2021 14:32

05 липня у селищному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Національної поліції України.

До учасників заходу з вітальними словами та побажаннями здоров’я, благополуччя, миру та злагоди, а також подальшого професійного росту звернувся Ставищенський селищний голова Леонід Джужик.

Очільник громади висловив працівникам поліції вдячність за самовіддану працю, вірність присязі та відданість українському народові.

За сумлінне виконання службових обов'язків, вагомий особистий внесок у боротьбу зі злочинністю та з нагоди Дня Національної поліції України селищний голова вручив грамоти та грошові премії дільничним офіцерам поліції сектору превенції Ставищенського ВП Сквирського ВП ГУНП в Київській області

- старшому лейтенанту поліції Едуарду Шевчуку;

- старшому лейтенанту поліції Руслану Слушному;

- капітану поліції Віталію Ткачуку.

Винуватців свята привітала депутат Київської обласної ради Тетяна Даценко та вручила грамоти працівникам поліції:

- начальнику відділення поліції №5 Білоцерківського РУ ГУ Національної поліції в Київській області, майору поліції Віталію Королю;

- поліцейському з логістики відділення поліції №5 Білоцерківського РУ Національної поліції в Київській області, сержанту поліції Олександру Сірому;

- помічнику чергового чергової частини відділення поліції №5 Білоцерківського РУ поліції ГУ Національної поліції в Київській області, старшому сержанту поліції Богдану Волошину.

Також відзнаки поліцейські отримали від начальника поліції Віталія Короля. Святкову програму для правоохоронників підготували працівники будинку культури.