У СТАВИЩІ ГУЧНО ТА ВЕСЕЛО СВЯТКУВАЛИ ІВАНА КУПАЛА

Дата: 07.07.2021 09:26

6 липня під час святкування Івана Купала місцевий пляж був переповнений  жителями та гостями громади. Всі з нетерпінням очікували на традиційне театралізоване дійство, організатором якого став відділ культури Ставищенської селищної ради.

Розпочали свято з вітальної промови селищного голови Леоніда Джужика. Очільник відмітив, що дуже приємно, що на свято завітало багато  молоді та дітвори, побажав гарного всім настрою, побільше позитиву, яскравих вражень і незабутньо проведеного вечора.

Протягом народно - фольклорного дійства учасники із задоволенням танцювали, співали, водили хороводи, а дітлахи з величезним азартом брали участь у різноманітних конкурсах, розвагах та вигравали призи. Незаміжні дівчата пускали вінки з квітів і трав на воду, щоб знайти свого судженого.

На святі працювала виїзна торгівля, а всіх охочих і бажаючих перекусити - пригощали польовою  кашею та смачною юшкою.

Найцікавіше почалося тоді, коли стемніло. До гостей припливли на човні герої купальських легенд і переказів: Водяник  та богиня води Дана. Їм і надали право запалити на березі річки купальське вогнище.

Вже ближче до вечора аудиторії особливий запал подарували гості свята -  музичний гурт, які завітали на запрошення та за сприяння селищного голови Леоніда Джужика.

Свято Івана Купала в селищі вдалося на славу та, безаперечно, подарувало ставищанам і гостям усмішки, гарний  настрій та позитивні емоції.