ПОЗАЧЕРГОВА 12-ТА СЕСІЯ СТАВИЩЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ VIII СКЛИКАННЯ

Дата: 08.07.2021 16:37

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Ставищенської селищної ради VIIІ скликання 08 липня 2021 року об 11:00 у приміщенні зали засідань за адресою: смт Ставище, вул. Сергія Цимбала, буд. 35/1 відбулося засідання позачергової 12 сесії Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області VIII скликання.

На засіданні були присутні 22 депутати.

Розпочали розгляд питань порядку денного з доповіді Про відключення житлових будинків від централізованого теплопостачання. Заслухати це питання та висловити свою думку на засідання депутатського загалу прийшли жителі багатоповерхівок селища Ставище. Після активного та емоційного обговорення між сторонами, за результатами поіменного голосування депутати прийняли рішення відключити житлові будинки від централізованого теплопостачання.

Наступне питання теж знайшло підтримку депутатського корпусу: Про утворення конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Ставищенська лікарня» Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області та затвердження її персонального складу.

Голова комісії – Книр Олександр Миколайович, заступник Ставищенського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Секретар комісії – Борщ Раїса Григорівна секретар Ставищенської селищної ради.

Члени комісії:

Берідзе Олена Олексіївна, начальник відділу організаційно-кадрової роботи та загального діловодства Ставищенської селищної ради;

Гогунець Валентина Миколаївна, незалежний член комісії, експерт з медицини, директор КНП «Ставищенський ЦПМСД»;

Касянюк Ілля Якович, член трудового колективу;

Ткаченко Роман Вікторович, член трудового колективу;

Сікорська Світлана Андріївна, сестра медична поліклінічного відділення, секретар профспілкового комітету КНП «Ставищенська лікарня».

Крім цього, депутати одноголосно підтримали проєкти рішень:

- Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності, щодо яких прийнято рішення про приватизацію;

- Про включення нерухомого майна до Переліку першого та другого типу об’єктів комунальної власності Ставищенської селищної територіальної громади, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду;

- Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для рибогосподарських потреб у землі для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей у с. Вишківське Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області ( «Фазан»);

- Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки з ФОП Довгалюк С.І., наданої для розміщення та обслуговування тимчасової споруди торгівельного призначення .

Як відбувалось засідання дивіться за посиланням