Розпорядження про внесення змін до Порядку проведення конкурсу

Дата: 09.07.2021 11:10

СТАВИЩЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08 липня 2021 р.                                      Ставище                                                          № 96

Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу

та іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад

посадових осіб місцевого самоврядування

Ставищенської селищної ради

Білоцерківського району Київської області

Керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», зобов’язую:

1.    Внести зміни до  Порядку проведення конкурсу та іспиту на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області, а саме : в перелік питань на перевірку знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та знання законодавства України з урахуванням специфіки функціональних повноважень ОМС та його структурних підрозділів у розділ V «Питання на перевірку знання законодавства України з урахуванням специфіки функціональних повноважень посадової особи», слова : «Питання на перевірку знань для відбору кандидатів на заміщення вакантних посад  відділу  містобудування, архітектури та земельних відносин»  замінити на слова: «Питання на перевірку знань для відбору кандидатів на заміщення вакантних посад  відділу земельних відносин» .

2.      Контроль  за  виконанням  цього  розпорядження  залишаю за собою.

Селищний голова                                                                           Леонід ДЖУЖИК