Про оголошення конкурсу на заміщення тимчасово вакантної посади - провідний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї

Дата: 09.07.2021 11:20

СТАВИЩЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08 липня 2021 р.                                      Ставище                                                          № 97

Про оголошення конкурсу на заміщення

тимчасово вакантної посади посадової особи

місцевого самоврядування

Ставищенської селищної ради

Білоцерківського району Київської області

Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Ставищенській селищній раді Білоцерківського району Київської області, затвердженого розпорядженням селищного голови від 05.01.2021 року  № 125, зобов’язую:

1. Оголосити та провести конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Ставищенської селищної ради  Білоцерківського району Київської області , а саме:

-  провідний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї .

2. Затвердити професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Ставищенської селищної ради  Білоцерківського району Київської області ( додаток 1).

3. Повідомлення про оголошення конкурсу  опублікувати на офіційному сайті Ставищенської селищної ради (додаток 2).

4. Конкурсній комісії з проведення відбору кандидатів  на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Ставищенської селищної ради  Білоцерківського району Київської області забезпечити прийом документів від претендентів на заміщення вакантних посад протягом 30 календарних днів з дня опублікування повідомлення про оголошення конкурсу.

5.  Контроль  за  виконанням  цього  розпорядження  залишаю за собою.

Селищний голова                                                                             Леонід ДЖУЖИК

до  розпорядження

Ставищенського селищного голови

від 08.07.2021р. № 97

Професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидатів

на заміщення вакантної посади

посадової особи місцевого самоврядування

Ставищенської селищної ради Білоцерківського району

Київської області, на яку оголошено конкурс

Найменування тимчасово вакантної  посади

Професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидата на вакантну посаду

Провідний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї

Громадянство України; освіта вища, за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, магістр; досконале  володіння державною мовою ; знання законодавства з питань функціональних обов’язків за посадою ; володіння комп’ютерною технікою та основними програмами роботи на комп’ютері; без вимог до стажу роботи; вік кандидата не повинен перевищувати граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування

Селищний голова                                                                         Леонід ДЖУЖИК

Ставищенського селищного голови

від  08.07.2021 №  97

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оголошення конкурсу Ставищенською селищною радою Білоцерківського району Київської області   на заміщення  тимчасово вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування.

Ставищенською селищною радою Білоцерківського району Київської області, що знаходиться за адресою вул. Цимбала Сергія, буд. 35/1, смт.Ставище Білоцерківського району Київської області, 09401 (  тел./факс: (04564) 2-54-63,  е-mail: stav_otg@ukr.net , Web: http://www.stavrada.gov.ua, код ЄДРПОУ 04360913 ),  оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування.

Тимчасово вакантна посада: провідний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї.

Вимоги до кандидатів:    громадянство України; освіта вища, за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, магістр; досконале  володіння державною мовою ; знання законодавства з питань функціональних обов’язків за посадою ; володіння комп’ютерною технікою та основними програмами роботи на комп’ютері; без вимог до стажу роботи; вік кандидата не повинен перевищувати граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування.

Документи, що  подаються на конкурс:

1. Письмова заява про участь у конкурсі.

2. Особова картка ( форма П-2 ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність).

3. Копія паспорта.

4. Копія ідентифікаційного коду.

5.Копія військового  квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

6. Копії документів про освіту.

7. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

8. Довідка про допуск до держаної таємниці (у разі його наявності).

9.Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, зазначеному Законом України «Про запобігання корупції» (за потреби).

10. Письмова заява з повідомленням про не застосування заборони, визначеної ч.3 або ч.4 ст.1 ЗУ «Про очищення влади», та надання згоди на проходження перевірки й оприлюднення відомостей відповідно до зазначеного Закону.

Документи приймаються відділом організаційно-кадрової роботи та загального діловодства Ставищенської селищної ради  протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування цього оголошення на офіційному сайті Ставищенської селищної ради. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається у Ставищенській селищній раді за вищевказаними адресою або телефоном.

Селищний голова                                                          Леонід ДЖУЖИК