Ставищенська селищна територіальна громада
Білоцерківський район, Київська область

Про скликання чергової 13 сесії Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області VIII скликання

Дата: 14.07.2021 19:47
Кількість переглядів: 908

 

Фото без опису

СТАВИЩЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

                                                                                                                     

від 14 липня 2021 р.                                   Ставище                                                              № 100

                                                       

 

Про скликання чергової  тринадцятої сесії

Ставищенської селищної ради

Білоцерківського району

Київської області VIII скликання

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Ставищенської селищної ради VIIІ скликання скликати чергову тринадцяту сесію Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області VIII скликання 27 липня 2021 року об 11:00 у приміщенні зали засідань за адресою: смт Ставище, вул. Сергія Цимбала, буд. 35/1, з наступним порядком денним:

 1. Про затвердження Положення про порядок оплати та надання пільг з оплати за навчання в Ставищенській дитячій школі мистецтв Ставищенської селищної ради (доп. Лук?янець Н.І., начальник відділу мкультури, молоді та спорту Ставищенської селищної ради)
 2. Про затвердження Програми підтримки культури, відзначення ювілейних, професійних дат  і святкування днів сіл та селища на 2021-2025  роки  в новій редакції ( доп. Лук?янець Н.І., начальник відділу культури, молоді та спорту Ставищенської селищної ради)
 3. Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області на 2021-2025 рр. в новій редакції (доп. Чмуневич Н.О., гол економіст КЗ ЦПМСД)
 4. Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства "Ставищенська лікарня" Ставищенської селищної ради на 2021-2025 рр. ( нова редакція ) ( доп. Сердюк А.С., головний бухгалтер КНП «Ставищенська лікарня»)
 5. Про затвердження  Програми з регулювання земельних, містобудівних  відносин на території Ставищенської селищної  ради на 2021 – 2025 роки ( нова редакція) ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 6. Про внесення змін до рішення Ставищенської селищної ради 8 скликання № 51 від 24.12.2020 року «Про затвердження Програми Ставищенської селищної ради щодо відзначення державних свят, пам’ятних дат та інші представницькі цілі на 2021-            2022 рр.» ( доп. Данилішина Л.М., начальник відділу фінансово-господарської діяльності, бухгалтерського обліку та звітності, гол. бухгалтер Ставищенської селищної ради)
 7. Про внесення змін до рішення Ставищенської селищної ради 8 скликання № 48 від 24.12.2020 року «Про затвердження Програми  розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою  Ставищенської територіальної громади на 2021-2025 роки» ( доп. Данилішина Л.М., начальник відділу фінансово-господарської діяльності, бухгалтерського обліку та звітності, гол. бухгалтер Ставищенської селищної ради)
 8. Про внесення змін до рішення Ставищенської селищної ради 8 скликання № 49 від 24.12.2020 року « Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Ставищенської територіальної громади на 2021 рік» ( доп. Куліджанов В.В., начальник відділу житлово-комунального господарства, комунального майна, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Ставищенської селищної ради)
 9. Про внесення змін до рішення Ставищенської селищної ради 8 скликання № 43 від 24.12.2020 року «Про затвердження Програми збереження архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду, на 2021-2023 рр.» ( доп. Данилішина Л.М., начальник відділу фінансово-господарської діяльності, бухгалтерського обліку та звітності, гол. бухгалтер Ставищенської селищної ради)
 10. Про внесення змін до рішенняСтавищенської селищної ради 8 скликання № 93 від 15.01.2021 року «Про затвердження Програми підтримки сім'ї та забезпечення прав дітей Щаслива родина - успішна країна»  на 2021 - 2022 рр.» ( доп. Даценко В.М., начальник служби у справах дітей та сім'ї  Ставищенської селищної ради)
 11. Про внесення змін до рішення Ставищенської селищної ради 8 скликання № 94 від 15.01.2021 року «Про затвердження Програми організації, забезпечення військово-облікової роботи, підготовки, проведення призову громадян на військову службу та проведення відбору громадян на військову службу за контрактом на території Ставищенської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки» ( доп.                 Гогоша П.Б., військовий комісар)
 12. Про внесення змін до рішення Ставищенської селищної ради 8 скликання № 227 від 19.02.2021 року «Про затвердження Програми фінансової підтримки Ставищенського житлово-комунального підприємства на 2021 рік» (доп. Данилішина Л.М., начальник відділу фінансово-господарської діяльності, бухгалтерського обліку та звітності, гол. бухгалтер Ставищенської селищної ради)
 13. Про внесення змін до рішення Ставищенської селищної ради 8 скликання № 359 від 22.04.2021 року «Про затвердження Програма фінансового забезпечення управління майном комунальної власності територіальної громади на 2021-2023 роки» (доп. Данилішина Л.М., начальник відділу фінансово-господарської діяльності, бухгалтерського обліку та звітності, гол. бухгалтер Ставищенської селищної ради)
 14. Про прийняття на баланс майна та передачу його в оперативне управління відділу освіти (доп. Данилішина Л.М., начальник відділу фінансово-господарської діяльності, бухгалтерського обліку та звітності, гол. бухгалтер Ставищенської селищної ради)
 15. Про передачу майна на баланс Ставищенському ЖКП (доп. Данилішина Л.М., начальник відділу фінансово-господарської діяльності, бухгалтерського обліку та звітності, гол. бухгалтер Ставищенської селищної ради)
 16. Про  внесення змін до рішення Ставищенської селищної ради від 15.01.2021 року №111 «Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області на 2021 рік» (доп. Чмуневич Н.О., гол економіст КЗ ЦПМСД)
 17. Про затвердження звіту по бюджету Ставищенської селищної територіальної громади за перше півріччя 2021 року ( доп. Бандура Л.М., начальник фінансового відділу Ставищенської селищної ради)
 18. Про внесення змін до рішення  Ставищенської селищної ради «Про бюджет Ставищенської селищної територіальної громади на 2021 рік із змінами» ( доп. Бандура Л.М., начальник фінансового відділу Ставищенської селищної ради)
 19. Про внесення змін до рішення  Ставищенської селищної ради восьмого скликання від 27.05.2021 року № 564 (Галянт Л.Д.) ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 20. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєкту землеустою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди ТОВ "Інтерагроінвест" для обслуговування нежитлової будівлі ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 21. Про відмову в наданні  дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність    гр. Пилипцю Д.М.  для ведення особистого селянського господарства ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 22. Про відмову в затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки та передачу її у власність гр. Яричевському Є.В. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка передається в оренду ТОВ  «Інтерагроінвест» для розміщення та обслуговування сільськогосподарських будівель і споруд за межами села Стрижавка Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області (15,8275 га) ( доп.              Василюк В.М., головний спеціаліст відділу земельних відносин)
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки, яка передається в оренду ТОВ  «Інтерагроінвест» для розміщення  та обслуговування сільськогосподарських будівель і споруд у селі Стрижавка Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області (1,00 га) ( доп. Василюк В.М., головний спеціаліст відділу земельних відносин)
 25. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах особистого строкового сервітуту гр. Стойчику Є.В. для будівництва і обслуговування будівель торгівлі ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 26. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бабенку Є.В. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 27. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бабенку Р.В. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 28. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Баденко О.Г. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 29. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Баденку С.О. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 30. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коберник О.С. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 31. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коломієць В.В. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 32. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коломійцю С.А. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 33. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Легкій Л.В. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 34. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Максименко Н.В. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 35. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мощанецькій С.О. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 36. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Паламарчук О.М. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 37. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ткачук І.О. для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 38. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ткачук Н.М. для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 39. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Черепінській В.Г. для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 40. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шимченко В.В. для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 41. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Шимченко Т.О.  для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 42. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Яровенку К.В. для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 43. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність  гр. Іщуку В.І  для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 44. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність  гр. Бердочнику М.В.  для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 45. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Валігурі І.Я.  для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 46. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність гр. Валігурі В.А.  для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 47. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Гейку М.В.  для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 48. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Гейко О.М.  для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 49. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність  гр. Гейко Т.Г. для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 50. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність  гр. Гуртовенко Т.С.  для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 51. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність учаснику АТО гр. Касяну І.В.  для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 52. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність учаснику АТО гр. Щербині О.А.  для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 53. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність  гр. Пивовар В.М.  для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 54. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність  гр. Пузань Т.П.  для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 55. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність  гр. Ткачук Г.В.  для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 56. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність  гр. Шкарубі М.О.  для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 57. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Єгоровій Т.М. для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 58. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Ветрову В.В. для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 59. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність Волинцю М.О. для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 60. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність Горячкіній Р.О. для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 61. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність Губаревій О.М. для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 62. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Гуртовенку С.В. для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 63. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність Калюжній Н.Ф. для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 64. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність Кравчуку С.І. для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 65. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Максименку Р.В. для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 66. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Мекеді Ларисі Володимирівні  для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 67. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Пампусі І.С. для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 68. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Пацелі Б.В.  для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 69. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Сивак Н.В. для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 70. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр. Сущенко Т.М.  для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 71. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність  гр. Плахотнюку С.М.  для ведення індивідуального садівництва (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 72. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність   гр. Плахотнюк  Т.О.  для ведення індивідуального садівництва (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 73. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність гр. Цимбалюк О.В. для будівництва індивідуального гаража ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 74. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди гр. Карпенко К.В. ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 75. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди гр. Хмілю В.І. ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 76. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Ваколюку В.І.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 77. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Холод Ю.П. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 78. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бобко Ж.П. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 79. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Драговозу В.С. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 80. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Драговозу В.С. для індивідуального садівництва  ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 81. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Заїці В.Ю. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 82. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Заїці Ю.А. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 83. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Залітку П.М. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 84. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кречківській О.В. для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 85. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Нартіковій О.М. для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 86. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Петренко Н.О. для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 87. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Порхуну В.І. для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 88. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Порхун Н.Ф. для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 89. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Порхуну С.В. для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 90. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (Ільїн П.В.) (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 91. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Бологан І.О. для ведення особистого селянського господарства (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 92. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Терлецькій Ю.В. для ведення особистого селянського господарства   (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 93. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Терлецькій Ю.В. для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 94. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Шандрук О.В. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 95. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Яковенко О.Л. для ведення особистого селянського господарства      ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 96. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Козинчуку М.І. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 97. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Маліновській К.В. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 98. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у спільну сумісну власність гр. Порхуну В.І.,           гр. Порхун Н.Ф. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 99. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Вихристюк Н.І. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 100. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Черепінській В.Г. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 101. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Шаху М.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 102. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність Борщ М.А. для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 103. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність Борщ М.А. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 104. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарський будівель і споруд (Ільїн П.В.) ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 105. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр. Волинець О.О. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 106. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Клочку Л.М. для ведення особистого селянського господарства     господарства  ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 107. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність Кобернику С.А. для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 108. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність Кобилінській Л.А. для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 109. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у спільну сумісну власність громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (Пацеля Н.А., Чуйко Л.А.) ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 110. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність Романюку О.С. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 111. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність Ткаченку І.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 112. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр.Цілуйко Л.А. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 113. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу її у власність гр. Даффе Н.П. для ведення особистого селянського господарства ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 114. Про внесення змін до рішення сесії Ставищенської селишної ради восьмого скликання від 22.04.2021 року № 382 (Даффе Н.П.) ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 115. Про внесення змін до рішення Ставищенської селищної ради від 25.03.2021 р. № 303 «Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність гр.  Лісовській О.Ю. для ведення особистого селянського господарства» ( доп. Василенко-Мейта Ю.В., в.о. начальника відділу земельних відносин)
 116. Різне

 

Селищний голова                                                           Леонід ДЖУЖИК

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь