ІНФОРМУЄ АДМІНІСТРАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" СТАВИЩЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 15.07.2021 10:04

Адміністрація комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико – санітарної допомоги” Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області   надає інформацію.

Вакцинацію від  COVID – 19  проводиться в:

-  Амбулаторії смт. Ставище  вул. Цимбала Сергія,17 (поліклінічне відділення  ІІ поверх)

-  Амбулаторії с. Красилівка вул.Центральна,82

-  Амбулаторії с. Гейсиха вул. Гагаріна,13

-  Амбулаторії  с. Журавлиха вул. Яблунева,4а

-  Амбулаторії с. Іванівка вул. Сім'ї Клименків , 52 а.

Вакцинацію проти COVID – 19   проводять  в кабінеті щеплень  з 9.00  по 15.00.

Представники маломобільних  груп населення  для того щоб зробити вакцинацію проти

COVID – 19 , можуть звернутись до сімейного лікаря  і медичні працівники приїдуть на дом і зроблять прививку.

З приводу вакцинування потрібно звертатись до сімейного лікаря та сімейної медичної сестри, які нададуть консультацію, допоможуть вибрати вакцину та провакцинують.